SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

dieta na masę a zatłuszczony brzuch

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2017
Witajcie,

Czy stosując dietę masową mam szansę zgubić centymetry w pasie? Ćwiczę 3x tydzień + 3x w tygodniu biegam po 3 km. Dodatkowo jestem na 10 dniu A6W.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15610
Albo masa albo redukcja. Musisz wybrać.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2017
A co z dietą LOW CARB? Czy ograniczając ww nie ograniczam otłuszczania?
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
jeśli zaczynasz przygodę jest to możliwe potem sobie wybij z głowy

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2017
Czyli rozumiem, że po odbytym treningu adaptacyjnym mogę zacząć trening na masę, przy zachowaniu diety LOW CARB, aerobów i A6W?
Dzięki na info.
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
możesz próbować low carb na mase
a6w odpuść i rób na każdym treningu siłowym tren brzucha wystarczy

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2017
W takim razie s.m.p.a. lekki off top. Śledząc Twoje posty nie trudno się domyślić, że nie jesteś fanem A6W - gdzieś nawet pisałeś, że co prawda daje efekty ale jakim kosztem wysiłku. Ciekawi mnie zatem, dlaczego nie preferujesz A6W i dlaczego radzisz mi robić "zwykły" trening brzucha co trening?
Dzięki za info.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15610
mahinasai, nie tylko s.m.p.a odrazi Ci robić A6W a każdy kto ma odrobinę wiedzy. Jak wiesz mięśnie brzucha też potrzebują czasu na regenerację. Nie ma co codziennie katować brzucha, poza tym aby mięśnie rosły najlepsza jest progresja ciężaru przy nie wielkiej ilości powtórzeń.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
Dobrze no więc tak:

1. Nie mówie tego bez powodu gdyż sam robiłem raz a6w oczywiście zrobiłem do końca. Próbowałem różnych programów za młodu .

2. Trening zajmuje sporo bo 25min przy 40 dniu.

3. Nieumiejętne robienie ćwiczeń może powodować bóle kręgosłupa.
I pogłębianie wad postawy.

4. Zwykłe aeroby powzowlą spalić lepiej tłuszcz z brzucha i innych części ciała. A mięsnie możemy wypracować najlepiej na siłowni ćwicząc na ławkach skońcych unoszenia nóg i skręty tułowia , czy na odpowiednich maszynach z obciążeniem tak by wykonywać ok 10 powtórzeń to spowoduje lepszy bodziec do rozwoju wyraźnych mięśni brzucha przy zaoszczędzeniu cennego czasu i zwijania się jak wąż na naszej podłodze.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2017
Dzięki chłopaki za wyczerpujące info. Nie pozostaje mi nić innego jak dostosować się do waszych rad i bacznie obserwować efekty.
Pzdr.
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
zobaczysz że nie pożałujesz pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny, Prosze o wskazówki.

Następny temat

cos o spalaczach

electro
Polecane artykuły