Najlepszą obroną jest atak!
...
Witam w tej chwili głównie pracuje nad masą,jednak uzbierało się troszkę tłuszczu na brzuchu,i chciałem co 2 dzień wrzucić aeroby 40-60min,aby pozbyć się tego tłuszczu.Planuje zrobić to tak że z rana bieganie 40-60min a wieczorkiem tradycyjnie trening z sztangą,sztachelkami i ławką(ćwiczę co drugi dzień) i moje pytanie czy te aeroby nie zepsują za bardzo mojej masy,bo nie mam zamiaru mieć mega szczupłej sylwetki tylko tak aby jakoś to z moją masa mięśniową wyglądało.Dzięki za odp. POZDRO
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Sir_Lukasz też zaciekawił mnie ten temat i sprawdziłem te linki co napisałeś i nie znalazłem zbyt dużo do pytań założyciela tematu.
Najlepszą obroną jest atak.
...
Na raz nie ma według mnie sensu, chociaż są tacy którzy to opracowali (masa+ rzeźba), poszukaj na forum jak to wygląda.
Spalając tłuszcz, spalasz też mięśnie.
Spalając tłuszcz, spalasz też mięśnie.
Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html
...
wiem trudno ,zawsze się spalą też mięśnie,ale mi chodzi czy jest sens łączyć aeroby z treningami sztangą,...(jak napisałem wyżej),i czy po połączeniu tego jest szansa że będę przybierał czyste mięśnie bez tłuszczu ale wolniej?I głupie pytanie ale mysle ze niema sencu pisac w dziale "ODŻYWIANIE",czy do takiego połączenia stosować dietę taką jak teraz *na mase* czy nisko kaloryczną?
Najlepszą obroną jest atak!
...
Nie pozbędziesz się tłuszczu na diecie masowej (dodatni bilans kcal) Jedynie co,to możesz wrzucić te aeroby by nie zalać się w większym stopniu.Tylko dlaczego rano aero a wieczorem siłówka ? Mniej efektywny trening na siłowni.Aero w dni nietreningowe 45 min i pamiętaj o diecie.
''To brak wiary w siebie sprawia,że ludzie boją się podejmować wyzwania.Ja w siebie wierzę.''
...
spalając tłuszcz spalasz też mięśnie .... to bzdury
jedak nie licz że same 40-60 minut aero 2 razy w tygodniu spalą tłuszcz z brzucha.
Albo odzywiasz się tak że budujesz masę albo stwarzasz poprzez dietę korzystne warunki do spalania tłuszczu...
Jeśli czujesz się już za ciężki i przeszkadza ci estetyka, zmień ditę na kikla tygodniu zrób redukcję do momentu kiedy będziesz usatysfakcjonowany i po kłopocie...
jedak nie licz że same 40-60 minut aero 2 razy w tygodniu spalą tłuszcz z brzucha.
Albo odzywiasz się tak że budujesz masę albo stwarzasz poprzez dietę korzystne warunki do spalania tłuszczu...
Jeśli czujesz się już za ciężki i przeszkadza ci estetyka, zmień ditę na kikla tygodniu zrób redukcję do momentu kiedy będziesz usatysfakcjonowany i po kłopocie...
...
czyli pon-siłka,wtorek-aeroby i tak dalej.Ale ja mam to do siebie ze nawet jak nie dostarczę dużej ilości kcal to i tak idę w masie,moje zapotrzebowanie to ok 2600kcal,a przy tej diecie weglowodany tłuszcze musze obniżyć tylko o ile,aha a co do białka to też musze obniżać poprzeczke??
Najlepszą obroną jest atak!
...
Aha to wystarczyło by np. 1 miesiąc redukcyjny a potem znów masowy?bo słyszałem ze niedobrze jest się przerzucać z z diety nisko kalorycznej na dużą i odwrotnie
Najlepszą obroną jest atak!
...
Zależy jaki masz cel.Z tematu wnioskuję,że robisz masę to jeżeli masz dobrze zbilansowaną dietę to oprócz dodania aero,w diecie nie zmieniaj nic.Jeżeli nie masz dobrze zbilansowanej daj do odżywiania,tam stosowne osoby Ci poprawią.
''To brak wiary w siebie sprawia,że ludzie boją się podejmować wyzwania.Ja w siebie wierzę.''
...
no tak ale zastanawiam się czy nie skusić się na ten miesiąc redukcyjny tylko niewiem czy 1 miesiąc starczy,aha i mogę w trakcie co drugi dzień ćwiczyć na domowej siłce?
Najlepszą obroną jest atak!
...
redukcję mozesz sobie zrobić i tygodniową ... tyle że spalisz niezauważalne nawet ilości tłuszczu... sam decydujesz kiedy zaczynasz a kiedy kończysz spalanie. Oczywiście zbyt długie redukcje są niewskazane...
obetnij z diety ww... spozywaj je tylko okołotreningowo i ew do śnadania. Zwiększ ilość tłuszczy i białek. Zwiększ ilość ruchu dodając po każdym siłowym aero i w dni bez silowego trening aero lub interwał.
obetnij z diety ww... spozywaj je tylko okołotreningowo i ew do śnadania. Zwiększ ilość tłuszczy i białek. Zwiększ ilość ruchu dodając po każdym siłowym aero i w dni bez silowego trening aero lub interwał.
...
Co to znaczy w trakcie co drugi dzień na domowej siłowni ? Na redukcji trening siłowy na pierwszym miejscu ! Do tego po treningu siłowym,30 min aerobów i ładnie leci.Jeżeli chodzi Ci o ćwiczenie na profesjonalnej siłowni + do tego co drugi dzień machanie w domu to niewskazane bo nie dasz czasu na regeneracje.Na redukcji polecam rozdzielić trening na 4 dni w tygodniu pn,wt,środa-wolne,i czw,pt.
''To brak wiary w siebie sprawia,że ludzie boją się podejmować wyzwania.Ja w siebie wierzę.''
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz