SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Venom - Czy to dobry spalacz ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 23 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 157
Witajcie:) Idzie wiosna a ja nie wygladam jak powinienem, postanowilemn wrocic do starej dobrej formy. Od poniedziałku zaczynam trening czyli 3xw tyg trening interwałowy HIIT + (dopiero mysle nad tym) trening brzucha ABS, w weekend raz na basen, czyli zycie w ruchu... Szukałem jakkiegos wspomagacza to tej redukcji ktory ograniczy laknienie, wspomoze redukcje podczas treningu oraz podczas calego dnia... Czy Venom to odpowiedni do tego wspomagacz? Moze sa inne lepsze? Z gory wielkie dzieki na pomoc :)

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): brak

Wiek: 23

Waga: 110

Wzrost: 186

Cel cyklu: redukcja

stosowane już wcześniej suplementy : animal cuts

Uprawiane inne sporty: koszykowka

stosowane wcześniej spalacze : animal cuts
fat burner

cleanburexin


suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: brak

ilość dni wolnych od kreatyny: -

przewidziane finanse na cykl: 200

uwagi i sugestie: spalacz pod HIIT i ABS

Staż treningowy: trenuje 7 lat z przerwami

Sila jest w NAS

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130658
tomek_22
Wielkie dzieki :) W sumie nie wiem jak ale sprobuje znalesć starego:)


ostatnio byl na allegro. otwarty, brakowalo kilkunastu kapsow, data waznosci sie skonczyla bodajże 2 lata temu a koleś wystawil za 399pln. Nie ma szans juz tego kupic. Mozesz szukac do usranej śmierci

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13694
Dieta, dieta i jeszcze raz dieta. Bez tego nic nie osiągniesz, jedynie zrobisz sobie krzywdę. HIIT to dobry pomysł, tylko odpuść sobie bieganie, szkoda stawów. Oprócz tego potrzebujesz treningu siłowego, poczytaj o FBW. Venom? Hm... osobiście nie brałem, ale te nowe produkcje podobno zaniżają średnią tego specyfiku.



Zmieniony przez - crytek w dniu 2010-04-03 11:46:12
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3712
obecny venom już nie to samo co kiedyś

wszystko albo nic

...
Napisał(a)
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 930 Napisanych postów 55377 Wiek 52 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 336924
niestety nowy venom jest słaby
poprzednia wersja była najmocniejszym spalaczem w historii

największa petarda i pobudzenie to Viper

klasyka to scorch i tight
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 23 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 157
Wiem ze dieta jest najwazniejsza i bez niej ani rusz:) jaka diete proponujesz? A co do suplementów, kiedys brałem animal cuts i barzo mi pomogł ,teraz poczytałem troche i duzo pozytywnych opini jest wlasnie o Venom-ie...

Sila jest w NAS

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 429 Napisanych postów 3303 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130901
dieta chyba najlepiej low carb ;) a co do venoma to racja stary był mocny.. ja polecam to co Bull
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 23 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 157
To co Bull, czyli co Viper , scorch czy tight ???

Sila jest w NAS

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 429 Napisanych postów 3303 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130901
scorch raczej.. na znajomego ladnie podzialal. viper strasznie drogi. zreszta wszystko co wymienil jest bdb. sorry nie spojrzalem dokladniej ale jak tamte srodki podzialaly na Ciebie ??

Zmieniony przez - GWookie w dniu 2010-04-03 14:21:38
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 23 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 157
jeden tylko podziałał i był to animal cuts, w ciagu miesiaca 10 kilo poleciałem oczywiscie wraz z dieta. To było jakos 1,5 roku temu, teraz sie zatluscilem i chce wrocic do formy:)

Sila jest w NAS

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 429 Napisanych postów 3303 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130901
sprobuj dorwac starego venoma to napewno Cie porobi.. zreszta masz tu o viperze poczytaj praktycznie same pozytywne opinie https://www.sfd.pl/Dymatize_Viper-t524600.html 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 23 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 157
Wielkie dzieki :) W sumie nie wiem jak ale sprobuje znalesć starego:)

Sila jest w NAS

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna a praca na noce

Następny temat

coś na początek

electro
Polecane artykuły