SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to dobry zestaw????????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 966
siemka!!!zakupiłem sobie fatburnera olimpu,green tea olimpu,l-glutamine olimpu,białko whey pro matrix olimpu i hmb olimpu czy to dobry zestawik,czy mi coś pomoże.chodzi mi o zrzucenie zbędnych kilogramów i nabranie beztłuszczowej masy mięśniowej.aha i jeszcze jedno czy moglibyście mi polecić jakiś środek ograniczający apetyt słyszałem że są takie że po nich jedzenie siłą trzeba wciskać tylko jakiś niedrogi bo już się troche wykosztowałem.z góry wam dziękuje!!!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
W Twoim przypadku chrom organiczny będzie oki powstrzyma chęc pochłaniania słodyczy ...pamietaj jednak, że robiąc rzeźbe masy nie rozbudujesz jedyne to utracisz tk. tłuszczowa i odsłonisz istniejące mięśnie.



Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 966
dzięki hosse!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 966
a tak ogólnie to dobry zestaw mogę się spodziewać po tym jakichś widocznych efektów.oczywiście terning 3-4 razy w tygodniu!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
zestaw jest niezly (zalezy jeszcze ile tego masz), wiec przy dobrej diecie i odpowiednim treningu...
choc ja nie kupowal bym hmb, a nad fat burnerem bym sie powaznie zastanowil.

Pozdrawiam
vegas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
a na green tea nie oszczedzaj tylko ładuj ile się da



Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
Właśnie HMB dla mnie nie działa z fat burnerem na mnie działał HmB pownieneś brać przez 3 miesiące około wieć na to nie starczy ci napewno jedno opakowanie a pare i jest to dla mnie za drogi wynalazek

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl 

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 966
więc jak mi radzicie bo ja już kupiłem 90 kaps.fat burnera,60 kaps.green tea,i 600 g l-glutaminy.więc jak mówicie hmb nie kupować????????jeśli nie to co mi radzicie i ile tego kupić?????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
hmb nie kupuj, 60 kaps. green tea to malo, dzienne dawkowanie - 6 kapsow wiec starczy ci na 10 dni...

Pozdrawiam
vegas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 966
więc mówicie żeby hmb nie kupować zamiast tego lepiej kupić więcej green tea??????kurde już sam nie wiem co brac bo gościu w sklepie n\mi mówił że moge wziąść hmb do tego,ale ja wole was posłuchać co powiecie to zrobie.to tak jabym miał 90 kaps,fatburnera,600 g l-glutaminy,180 kaps.green tea,1500g białka whey pro matrix to starczy mi to na miecha?????będzie to dobre???????czy może jeszcze coś dokupić??????czy to już wystarczy by dało jakieś efekty?????ten green tea jest taki dobry??????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 966
wiecie co sorry że jestem taki niedowiarek ale najlepiej chcaiłbym usłyszeć opinie kogoś kto brął się za redukcje tk. tłuszczowej i żeby mi powiedział ile czego brał i przez jaki czas i jakie były efekty?????jest wśród was ktoś taki???????
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Inne podejscie do zestawu supli

Następny temat

nalezy odstawiać?

WHEY premium