SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Redukcja rzeźba dieta + treninig prosze o pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1261
czytałem i nie do końca się z tobą zgadzam. Chociaż, może to ja się mylę zaraz postaram się trochę z modyfikować dietę i wrzucę. Zgadzam się co do węgli w przed i po treningowym ale uważam, że jeżeli w ciąg dnia zjem jeszcze jeden po siłek z węglami to nie będzie błąd. Wyrzucam ser, makaron zamieniam na kasze (kasza ma niższy ig) i przed snem dorzucę orzechy włoskie jako dodatkową mała porcję tłuszczy ? Największy dylemat co z makrelą/tuńczykiem ? Jakoś nie wydaję mi się by było to tak szkodliwe wiele osób wsuwa tuńczyka/makrele do diety codziennie. Jeżeli jadłbym tak codziennie przez cały rok to rozumiem ale to okres około 3 miesięcy czy to aż tak nie zdrowe ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8770
możesz dać w jeszcze 1 pos węgle , ale raczej unikałbym ich po godz 18

nie wiem jak to bedzie z twoim zdrowiem nikt ci tego chyba nie powie jednoznacznie , daj raz makrele raz tune raz jajka

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1261
tylko by zastąpić ilość białka z makreli/tuńczyka to jajek z 6-7 musiałbym zjeść. Jakieś inne pomysły na ten posiłek? _jax_ oczywiście dziękuje za pomoc i dyskusję sog jak najbardziej się należy. Jeszcze jedno pytanie kiedy proponujesz drugą porcję scorcha ? Koło 15 będzie ok ?

Zmieniony przez - LG1 w dniu 2010-03-23 15:06:19
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8770
myślę że tak , powodzenia w redukcji
poszukaj czegoś w dziale kuchnia tam jest pełno fajnych przepisów

Zmieniony przez - _jax_ w dniu 2010-03-23 15:51:17

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1261
Nie chce zakładać nowego tematu, mam jedno pytanie. Od rozpoczęcia diety mam problemy ze snem czy możliwie że to własnie dieta ma na to wpływ ? Biorę też scorch'a może to ma wpływ? Zasypiam bez problemu ale budzę się każdego dnia o tej samej godzinie 2:00-2:30 i 4:30-5:00. Moim ostatnim posiłkiem jest tuńczyk z oliwa lub makrela, przed samym snem pije jeszcze białko i jem kilka orzechów włoskich. Czy to może mieć wpływ na sen ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 212 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6463
kuraka gotowanego daj zamiast tuńczyka, warzywka jesz jakieś do tego posiłku masz ?

Zamiast białka z orzechami - pół kostki sera twarogowego półtłustego (100-110g) a białko z puszki spróbuj gdzie indziej włożyć.

Możliwe ze budzisz się także z powodu stresu ( ciężki dzień pracy, przeciążony trening).
Brokuły szamasz i szpinak, z warzywek ( zakwaszony organizm)?

Pzdr

Nothing is over till it's over!
It dosen't matter how much you hit it matters how much you can get

http://www.sfd.pl/[BLOG]_xpressed_po_przerwie_2015-t1089360.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8770
powiem ci że od jakiegoś czasu mam podobnie , codziennie sie budze ok godz 3 i nie moge zasnac jakieś 20 min ale to zapewne wina spalaczy

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1261
Warzywa są szpinak brokuły i kalafior po 150 gram kazdego. Warzywa są w każdym posiłku oprócz przed i po treningu. Zakwasy raczej bardzo delikatnie odczuwalne. Czy to wina spalaczy? Myślę, że bardziej by powodowały problem z zaśnięciem niż budzenie sie w nocy? Czytałem ostatnio artykuł ze jedzenie białka na noc blokuje wydzielanie się jakiegos aminokwasu odpowiedzialnego za sen i że powinno się zjeść węgle o niskim IG na noc ale nie wiem czy przy redukjcji to dobry pomysl
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 212 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6463
Zakwasy nie są świadectwem przemęczenia i pewnie wiesz ze na pewnym poziomie roztrenowania zanikają. Sen ma kilka faz. Przeplatające się z głębokiej w lekką. Możliwe ze przez spalacze się wybudzasz. Zmniejsz dawkę, wcześniejsze godziny albo stosuj tylko w dni treningowe. Jeśli masz ścisłą dietkę to nie powinno być problemu ;)

Nothing is over till it's over!
It dosen't matter how much you hit it matters how much you can get

http://www.sfd.pl/[BLOG]_xpressed_po_przerwie_2015-t1089360.html 

...
Napisał(a)
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 9855 Napisanych postów 16182 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 272461
Ból, który czujesz, to nie zakwaszenie organizmu, a mikrourazy włókien mięśniowych, które będą występować zawsze, gdy wykonasz porządny trening.

To, że wybudzasz się w nocy jest spowodowane najprawdopodobniej brakiem węglowodanów przed snem, przy wielu osobach powoduje to właśnie zaburzenia snu. Jest też szkoła, która preferuje spożywanie na noc węglowodanów o niskim IG. W takim przypadku pierwszy posiłek następnego poranka składa się tylko z białka i tłuszczy - nie spożywasz żadnych węglowodanów.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan bieganie pl

Następny temat

Odchudzanie / początkujący / 19 lat

electro
Polecane artykuły