SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

BLOG / BartOo- Zrób Formę z SFD.PL

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15416
160 na MC, nieźle

czekam na filmik.

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Maciek, nie przesadzaj

Jovovich, laduje sie juz 2 godzien, 2 razy zaczynalem od nowa i cos nie idzie. Pozatym to filmik z serii a nie maxa :/ nastepnym razem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8760
Ja tu na razie widzę męską część ;p
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ja rowniez

Zmieniony przez - BartoO w dniu 2010-03-22 20:48:13
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 520 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4013
Niezłe wyniki tu jedziesz tak trzymaj ;P
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiaj nic ciekawego sie nie dzialo, malo czasu mialem to wypiska tak wyglada. Dieta jak zawsze. Jutro treningowy w koncu.
Prostowniki dzisiaj pobolewaja ale to dobrze

pzdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4805 Wiek 7 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35431
To wrzuc jeszcze zdjecie jak bedzie w plazowej formie to na pewno wpadna Wazne ze chociaz jedna jest ;P

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8760
Ale za to JAKA :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4805 Wiek 7 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35431
No wlasnie TAKA dziewczyna to skarb

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Przysiad 8x 60-70-80-85kg
Dziwne skurcze mnie łapały miesni, może brak magnezu. Ogolnie ok.
Ostatnio: 60,65,70,75kg
WL 8x 65 – 70 – 80 – 90kg
Zdziwiony ciezarem ale pozytywnie
Ostatnio: 60,65,75,80kg
Military Press 8x 40 – 45 – 50kg
Ok. Pomagalem sobie nogami
Ostatnio: 3x40
Prostowanie siedząc 3x8x 4 sztabka
Ok.
Ostatnio: 3x3 sztabka
Rozpietki na dodatnim skosie 3x8x 11kg
Staram się jak najlepiej wykonywac technicznie skad ten sam ciezar co ostatnio.
Ostatnio to samo.
Francuz 3x8x 25kg
Ok.
Ostatnio 3x20kg
Wspiecia na palcach 3x12x80kg
12 powtorzen robilem od palenia
Ostatnio:40kg

Trening bomba. Za oknem zachod słońca, praktycznie sam na silowni, tak to ja mogę ćwiczyć haha
Ocena 10/10.
Poszly dzisiaj 2 miarki No-Xploda, hmm, pobudzenia preworkout moje synapsy nie zarejestrowaly
Aczkolwiek na silownii latalem jak dzik po skończonej serii dokładałem ciezar i zapominalem o przerwach i robilem nastepna . Pompa tez fajna.
Nie wiem czy te ciezary to wina Xploda czy CM3, czy obopólna, ale ja tam się ciesze.


Troche liczb
Chcac nie chcąc czesc wymiarow podam dzisiaj jako ze na żywieniu mielismy dzisiaj pomiary wszystkie wiec tak :

Waga:99.9kg !!! było 96 z kawalkiem
Pas: 96cm był 94 , przy wzroście masy 3kg, dwa centy w pasie wydaja się Malo
BF: 14%
Procent miesnia w organizmie: 81 %
Obwody podam dopiero w niedziele chce się sam milo zaskoczyc, bo widze zmiane w lustrze.

Micha
1. owsiane + whey + orzechy + tran
2. jajka 5 sztukow + bulki z szynka + surowka - posilek w szkole,sory
3. ryz + kurak
4. whey
5. ryz + kurak + oliwka + ogorki
co bedzie pozniej to sie okaze

Jestem dosyc już zmeczony tym tygodniem 3xdo szkoly na rano, ciezkie treningi ( A1 i B1 chcialo mi się po nich puscic pawia, może to dlatego ze zapieprzalem po tym xplodzie ), chvjowe spanie po 5-6h.Na szczescie jutro mam na 13:30 jedne zajecia wiec cos odespie i jutro na trening na pelnej ruszymy jakies foto może dzisiaj będzie.
Pzdr.
Czy cola po posilku może az tak mieszac w poziomach cukru we krwi ze slabo mi po nich ? tak się wlasnie czuje.


Vena, Maciek, Bokser - dzieki ze ogolnie odwiedzacie i sledzicie moje zmagania




formy plazowej jak widac nie ma, ale jest blizej niz dalej

Zmieniony przez - BartoO w dniu 2010-03-24 20:43:58
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy bodziec w moim planie

Następny temat

Bieganie + siła

electro
Polecane artykuły