SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BLOG / BartOo- Zrób Formę z SFD.PL

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Eeee, jak pełne ziarno i masła mało zamiast orzechów, to chyba jeszcze nie czit!
Ja jem w niedzielę sernik, to się nazywa czit!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3501
wszystko elegancko rozpisane. Fotki są. Filmik też. Będę wpadał bo fajnie i estetycznie zaczynasz prowadzić dziennik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
witam witam
teraz bede miał moze troche wiecej czasu to bede sie starał wpadac i dopingowac
A zapowiada sie ciekawie bo masz z kim rywalizowac

powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ekipy prowadzace jak i uczestniczace mocne, wiec trzeba stanac na wysokosci zadania

dzieki i zapraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
Bardzo fajny trening. Dieta też widzę na wysokim poziomie
Zaangażowanie jest a to najważniejsze.

ps. Dysponujesz tylko takimi grubymi klockami??(chodzi mi o te które masz podłożone pod sztangę w MC). Jeśli chciałbyś uzyskać najbardziej miarodajny wynik i ogólnie trening zbliżony do właściwego mc to sztanga powinna być na wysokości 21cm od ziemi gdyż taka jest wysokość krążków olimpijskich. To oczywiście tylko moja sugestia

Pozdrawiam !

Zmieniony przez - JOVOVlCH w dniu 2010-03-10 01:06:03

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jovovich
Niestety na silowni mam tylko takie klocki. Poza tym od wyczynowego sportu nabawilem sie kontuzji lakotek i niestety musze uwazac z kolanami. Dlatego tutaj podstawki w przy SQ takie ciezary. Ale idziemy do przodu. Dzieki ze wpadles!

DZIEN 4 - OFF
Ide zjesc sniadanie i na uczelnie.
Dzisiaj dzien OFF. Zakwasy na nogach, plecach,barkach, bicepsie
Jutro lece do UK, wiec wypisek nie bedzie, chyba ze sporadyczne jak dorwe gdzies kompa.
Ale trening i dieta beda realizowane.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powrot z uczelni micha trzymana
1. omlet ( 5 jaj, owsiane ) orzechy, tran
2. ryz + kura + warzywa
3. ryz + kura + warzywa

Teraz poleci rowniez to co w posilku 2 i 3. Dodaje warzyw jako ze dnt, wiec troche wyreguluje rownowage kwasowo-zasadowa.
Dzisiaj na siatkowce troche rozruszalem sie i zakwasy juz mniejsze. Na zajeciach dzisiejszych z fizjologi i zywienia sporo sie dowiedzialem.

Miedzy innymi ze zakwasy sa pozytywnym aspektem treningu i wystepuja tylko dzien po treningu, potem jest DOMS czyli te mikrourazy. A pozytywnym sa z tego wzgledu ze kwas mlekowy jest pozniej transportowany do watroby gdzie uczestnicy w reakcji w ktorej powstaje glikogen. a glikogen wiemy co to jest

A na zywieniu o tym iz warto 2h godziny przed treningiem wypic hydrolizat bialkowy, gainera albo bulka. Bo podczas treningu jest on jakos omijany przez uklad trawienny i dopiero pozniej jest w pelni wykorzystywany jako energia i budulec tutaj cos mi nie pasuje ale tak nam zostalo przekazane.

to chyba na tyle moze komus sie przyda.

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
No dobrze ja bym jeszcze nizej opusczal przy MC ale i tak jest dobrze. Co do filmikow to nie masz co sie wstydzic nagrywasz i tyle :) Duzo cwiczenia i duzo jedzenia i bedzie dobrze. Masz plan zrobiony dobry tylko czekac na przyrosty :)

A tych nigdy nie jest za duzo

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
A nie mówili na wykładzie nic o osłabieniu? Czym się leczyć? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4548
Hmm... Mnie 2 dzień plecy bolą, ale z tego co piszesz nie wyglada to juz na zakwasy
Będę dopingowac

Wejdź i pociśnij:http://www.sfd.pl/Aga_921/_Walka_z_tluszczem-t552293-s47.html#post10

Bez litości dla fatu :P

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy bodziec w moim planie

Następny temat

Bieganie + siła

WHEY premium