Szacuny
3
Napisanych postów
506
Wiek
33 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
12784
ja to nie wiem po***** te wyliczenia... osoba jest poczatkujaca a nie przygotowuje sie przed zawodami zbey wszystko bylo wyliczone wiec prosz eo ogolna korekte. Z reszta watpie ze warzyl by wszystko 10 g chleba ... no bez jaj je sie tyle ile sie da wiec prosze o korekte tego jadlospisu...
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
6449
Napisanych postów
79271
Wiek
41 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
774631
Przede wszystkim brak tluszczow i warzyw. Dodaj warzywa do kazdego posilku, a tluszcze do posilkow z wyjatkiem okolotreningowych (oliwa z oliwek, olej lniany, orzechy wloskie, pestki z dyni, tluste ryby). Raczej za duzo bialka, wiec odzywka z posilku 2 i 6 zbedna.