Witam. Mam 19lat, 181cm wzrostu i waze 64kg , ektomorfik. Kumpel podal mi jakas diete tzn co mam jesc i ile i dalem to do tego kalkulatora [niewiem czy to dieta z tego forum bo kumpel mi to podeslal
Wychodzi tam tego B/T/W 159/95/302 i 2188cal jezeli dobrze policzylem i na moja wage na kg: 2,5/1,5/4,7. Czy jest to dobra dietka taka na mase ? Dopiero zaczynam cwiczyc i zamierzam robic trening w domowych warunkach od Mawashiego. Niewiem czy jest to wyczerpujace, ale jestem jeszcze uczulony na owoce, orzechy, i na bialko(kurze) bylem [zobaczymy jak to teraz bedzie po paru dniach stosowania ] Z gory dziekuje
Zmieniony przez - WwW11 w dniu 2010-02-28 21:10:33
ps. niewiem czy widac obrazek bo net mi tak chodzi ze wogole sie obrazki nie ładuja
ps2. Niewiem czy tych kcal nie jest za malo, bo czytalem gdzies ze dieta ekto powinna siegac nawet do 70kcal na kg czyli z tego wychodzi ze powinienem 4480 kcal przyjmowac. Niewiem czy to nie zawyzona ilosc. Pozdrawiam.
Zmieniony przez - WwW11 w dniu 2010-03-01 15:11:13
Zmieniony przez - WwW11 w dniu 2010-03-01 15:28:13
Wychodzi tam tego B/T/W 159/95/302 i 2188cal jezeli dobrze policzylem i na moja wage na kg: 2,5/1,5/4,7. Czy jest to dobra dietka taka na mase ? Dopiero zaczynam cwiczyc i zamierzam robic trening w domowych warunkach od Mawashiego. Niewiem czy jest to wyczerpujace, ale jestem jeszcze uczulony na owoce, orzechy, i na bialko(kurze) bylem [zobaczymy jak to teraz bedzie po paru dniach stosowania ] Z gory dziekuje
Zmieniony przez - WwW11 w dniu 2010-02-28 21:10:33
ps. niewiem czy widac obrazek bo net mi tak chodzi ze wogole sie obrazki nie ładuja
ps2. Niewiem czy tych kcal nie jest za malo, bo czytalem gdzies ze dieta ekto powinna siegac nawet do 70kcal na kg czyli z tego wychodzi ze powinienem 4480 kcal przyjmowac. Niewiem czy to nie zawyzona ilosc. Pozdrawiam.
Zmieniony przez - WwW11 w dniu 2010-03-01 15:11:13
Zmieniony przez - WwW11 w dniu 2010-03-01 15:28:13
Krzysztof Piekarz