Aber~ trzeba jednak pamiętać, ile ludzi tyle sposobów, każdy organizm jest inny.
Ze tak powiem, Barki z plecami jednak można łączyć i nie jest to aż tak okropne połączenie jak się cierpi na brak czasu. a co do tricepsu to określę to tak No pain No gain, bo dopiero po takim treningu mogę powiedzieć ze "coś" zrobiłem, dlatego dodałem tylko po 3 serie, po 2, serii niż na plecy jest o troszkę mniej.
Skręty tułowia to ćwiczenie na wzmocnienie szerszych grzbietu.
dzięki wielkie za pomoc bjn:) widzę ze jednak bez drążka się nie obejdzie.
no i ofc dzięki za rady co do tego skosu.
A co do kolejności treningu, wszystko jest do zmiany,(prawie)
Bjn~ jeszcze jedno pytanie, czy trening 5x w tyg nie ma większego sensu?
Ze tak powiem, Barki z plecami jednak można łączyć i nie jest to aż tak okropne połączenie jak się cierpi na brak czasu. a co do tricepsu to określę to tak No pain No gain, bo dopiero po takim treningu mogę powiedzieć ze "coś" zrobiłem, dlatego dodałem tylko po 3 serie, po 2, serii niż na plecy jest o troszkę mniej.
Skręty tułowia to ćwiczenie na wzmocnienie szerszych grzbietu.
dzięki wielkie za pomoc bjn:) widzę ze jednak bez drążka się nie obejdzie.
no i ofc dzięki za rady co do tego skosu.
A co do kolejności treningu, wszystko jest do zmiany,(prawie)
Bjn~ jeszcze jedno pytanie, czy trening 5x w tyg nie ma większego sensu?