Witam!
Chciałbym żebyście pomogli mi ułożyć dobry plan ćwiczeń na siłowni!
Chciałbym plan na klatke, biceps, barki, triceps, plecy... 3-dniowy...
Mam 15 lat.
Ważę 60kg.
Wzrost 177cm.
Proszę o jakiś DOBRY PLAN :)
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 15
Waga: 60
Wzrost: 177
Cel treningowy: wyglądać jednym słowem jak koks xD
Staż treningowy na słowni: 2 miesiące
Uprawiane inne sporty: piłka nożna, rower
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Atlas, ławeczka, sztangielki
Dieta: brak
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
Chciałbym żebyście pomogli mi ułożyć dobry plan ćwiczeń na siłowni!
Chciałbym plan na klatke, biceps, barki, triceps, plecy... 3-dniowy...
Mam 15 lat.
Ważę 60kg.
Wzrost 177cm.
Proszę o jakiś DOBRY PLAN :)
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 15
Waga: 60
Wzrost: 177
Cel treningowy: wyglądać jednym słowem jak koks xD
Staż treningowy na słowni: 2 miesiące
Uprawiane inne sporty: piłka nożna, rower
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Atlas, ławeczka, sztangielki
Dieta: brak
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
Krzysztof Piekarz