SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Agnes4869 REKOMPOZYCJA zdjecia str.34

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42828
Wpatruję się, ale nigdy nie nachalnie, no i komentuję naprawdę rzadziej niż mógłbym .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7072
Brzuszek sliczny, nie uwazam zeby byl za chudy, dorobisz troszke miesnia i bedzie idealny. Bardzo fajnie wyglada a co najwazniejsze tobie sie podoba Wygladasz szczuplo ale zgrabnie a nie wychudzona wiec jest ok.

Podro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24640
No Agnes a tak wogóle to przesyłam serdeczne ŻYCZENIA URODZINOWE
STO LAT!!!! w zdrowiu, szczęściu i dobrej formie!!!! realizacji zamierzeń i dużo optymizmu na codzień!! /ależ młodziutka jesteś/

Okrągła imprezka

Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2010-01-20 19:02:52
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 576 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2926
no 20 lat :D ale nie mam kiedy swietowac. mam urodziny w najgorszy okres akademicki.
dzieki obli,ze mnie pocieszasz, ja tam lubie swoje 67cm w talii (nasze 67:P), w ogole dzieki za mile slowa dziewczyny :) dzis sie przyda pocieszenie -,-

dziekuje:** za zyczenia

z okazji urodzin ucze sie do dwoch kolokwiow... zaczynam jutro smarowac w auli o 10;00, skoncze o 13;00 ;/

od pol roku normalnie, ba, nawet od roku nie jadlam tak zle jak dzis. micha EWIDENTNIE NIE TRZYMANA ;/ :
hektolitry kawy (juz mam zawroty glowy od niespania...) + sloik miodu ze 300g Jezu!(nie wiem jak to zrobilam i nie umarlam), jakies jedzenie z lodowki nieokreslone (nie mysle co jem) i pol miski salatki greckiej. Zenada, dol i bleeee

do tego zero cwiczen, zero ruchu, w nocy 3 godz. snu, rano pol godz. drzemki. nie wiem gdzie jestem, dzis pewnie cisne do rana.
moze jak skoncze sie uczyc o 6;30 po trasie skocze sobie na silownie, o ile sil mi na to starczy psychofizycznych .
malo kolorowo sie czuje w swoje urodziny, pocieszam sie, ze nie tylko mnie tak marnie idzie:P

milego wieczora, na pewno Wasz jest/bedzie lepszy od mojego ;))


Zmieniony przez - agnes4869 w dniu 2010-01-20 20:34:15

http://www.sfd.pl/AGNES4869/_DZIENNIK_REKOMPOZYCJA_-t557488.html

http://www.sfd.pl/redukcja_w_ok.2_miesiace_z_66kg_na_60kg_/170cm_wzrostu-t654765.html

ZAZNACZAM: z gory dziekuje za oferty matrymonialne na maila;/ nie jestem na forum w tym celu!

sukces = wiara w siebie.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42828
Wszystkiego naj!

P.S. To spotkamy się jakoś, pogadamy z okazji tych urodzin?

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 576 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2926
kazda okazja jest dobra, zeby sie spotkac, hahah :) mozemy sie spotkac z okazji czwartku albo z okazji mojego zjedzenia sloika miodu, albo... :D:D

A! jeszcze adnotacja do podpisu ;> - wszelakie matrymonialne oferty beda rozpatrzane jedynie z ladnym pierscionkiem w zalaczniku,rzecz jasna ;D wiec droga mailowa to ni da rady :D :P a jedynie osobiscie, haha:)

Zmieniony przez - agnes4869 w dniu 2010-01-20 21:15:17

http://www.sfd.pl/AGNES4869/_DZIENNIK_REKOMPOZYCJA_-t557488.html

http://www.sfd.pl/redukcja_w_ok.2_miesiace_z_66kg_na_60kg_/170cm_wzrostu-t654765.html

ZAZNACZAM: z gory dziekuje za oferty matrymonialne na maila;/ nie jestem na forum w tym celu!

sukces = wiara w siebie.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8760
Dopisuję się do życzeń, choć ja od 18 już urodzin nie lubię ;p
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 576 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2926
ja od 13stych :D najpiekniejszy wiek, haha :D

http://www.sfd.pl/AGNES4869/_DZIENNIK_REKOMPOZYCJA_-t557488.html

http://www.sfd.pl/redukcja_w_ok.2_miesiace_z_66kg_na_60kg_/170cm_wzrostu-t654765.html

ZAZNACZAM: z gory dziekuje za oferty matrymonialne na maila;/ nie jestem na forum w tym celu!

sukces = wiara w siebie.

...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
O urodziny
no to wszytskiego najlepszego , a kolokwiami sie nie denerwuj, pamietaj ZZZZ
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1198
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na masędo oceny i ewentualnej poprawki

Następny temat

trening na siłę do oceny i poprawy

electro
Polecane artykuły