Szacuny
7
Napisanych postów
597
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
15038
A ja Ci dam zloty pomysl na interes....Take away delivery....Sam wozilem i pracowalem w takich przez ostatnie 3 lata.... Bierzesz taniego kucharza z Polski...Robisz zarcie francuskie i wloskie....Do tego 3000 leafletow za smieszne pieniadze roznosi ktos za Ciebie co 3 tygodnie....Taka reklama przynosi zawsze 1 procent tego co rozniosles na wieczor czyli 30 orderow....Do tego 2 bikerow i jedziesz....Wynajmujesz male lokum w dobrej dzielnicy i robisz kase....Z wynajmu zadnej chaty tyle nie bedziesz mial...
Szacuny
11205
Napisanych postów
52111
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
najlepsze zyski są na nałogach
co sobotę jak wracam z roboty widzę te zapijaczone mordy w kebab shopie, płacą 3-10 funtów za junk food, siadają dupami na chodniku, siedzą z mordami w majonezie i żrą. wygląda jak upadek ludzkości, ale Turek zadowolony kasę trzepie i moczymordy idą dalej chlać aż sie nie zarzygają
Szacuny
0
Napisanych postów
38
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1498
Ja pracujac dalej na koncu swiata, dostajac kase za nic nie robienie, zainteresowalem sie dodatkowa praca i remontowalem dom jednemu z members, ale nie do tego zmierzam, bogata wioska 40-50 domow, ludzie po 50ce bardzo dorobieni, sa busy nic nie robia nie piora nie sprzataja, wszystko ktos robi. Ostatnio jak pracowalem to widzialem jakas stara babke ktora wpada na godzinke 4 razy w miesiacu cos odkurzy cos posciera i kasuje £200, tak sie jej przygladalem i musze powiedziec ze jestem facetem ale posprzatalbym to lepiej. Po krotkiej rozmowie dowiedzialem sie ze cala wioska ma problem z znalezieniem ludzi do sprzatania, nosz praca jak praca, w zimie natrzaskam sporo kasy, a jakby jeszcze znalesc jakies polki (angielki nie ma szans) rozkrecic interes ludzie sami blagaja i wpychaja kase do reki. (A ogolnie tez od lat nie mam pomyslu na nic, jedynie mieszkania, tez kupilbym drugie ale nie dostane mortgage!)
Szacuny
0
Napisanych postów
38
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1498
A zapomnialem dodac kisicie sie w tym londynie, wszyscy nerwowi zapijaczone Xfactor teens, kazdy tylko kasa kasa, prowadze ten klub members to ludzie 60+, glupio bogaci bankierzy, sedziowie, dyrektorzy, wlasciciel toru TopGear np (super dziadzio) koles ktoremu remontuje dom (moj szef btw) projektant polowy Canary Wharf, ludzie starej daty i starego wychowania, tak mili ze oddaliby ci ostatnia koszule. Od 5 dni jestem chory w domu i dzis dzwoni do mnie (czlowiek koremu do piet nie dorastam) i pyta mi sie czy nie zrobic mi zakupow oO I lol'd btw to sa ludzie od ktorych mozna wyciagnac kase tylko jak ;]
Szacuny
20
Napisanych postów
16769
Wiek
40 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
70328
obudz sie
nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50 **Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER