SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Na czym mozna zarobic w UK/najlepszy bizness

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 209877

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1816 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31219
za tyle kasy to możesz wybudowac chate w afryce w jakieś wsi i żyć jak król do końca życia :D pozdro heh

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 597 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15038
A ja Ci dam zloty pomysl na interes....Take away delivery....Sam wozilem i pracowalem w takich przez ostatnie 3 lata.... Bierzesz taniego kucharza z Polski...Robisz zarcie francuskie i wloskie....Do tego 3000 leafletow za smieszne pieniadze roznosi ktos za Ciebie co 3 tygodnie....Taka reklama przynosi zawsze 1 procent tego co rozniosles na wieczor czyli 30 orderow....Do tego 2 bikerow i jedziesz....Wynajmujesz male lokum w dobrej dzielnicy i robisz kase....Z wynajmu zadnej chaty tyle nie bedziesz mial...
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7613
Sklep spozywczy, sklep z ODZYWKAMI,Transport,Kupno domu../Kupno domu w PL

Na dzien dzisiejszy kabinowal bym w te strone
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 40065
Kabinowal by

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepsze zyski są na nałogach
co sobotę jak wracam z roboty widzę te zapijaczone mordy w kebab shopie, płacą 3-10 funtów za junk food, siadają dupami na chodniku, siedzą z mordami w majonezie i żrą. wygląda jak upadek ludzkości, ale Turek zadowolony kasę trzepie i moczymordy idą dalej chlać aż sie nie zarzygają
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 40065
Bo mieszkasz na seven sister

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1498
Ja pracujac dalej na koncu swiata, dostajac kase za nic nie robienie, zainteresowalem sie dodatkowa praca i remontowalem dom jednemu z members, ale nie do tego zmierzam, bogata wioska 40-50 domow, ludzie po 50ce bardzo dorobieni, sa busy nic nie robia nie piora nie sprzataja, wszystko ktos robi. Ostatnio jak pracowalem to widzialem jakas stara babke ktora wpada na godzinke 4 razy w miesiacu cos odkurzy cos posciera i kasuje £200, tak sie jej przygladalem i musze powiedziec ze jestem facetem ale posprzatalbym to lepiej. Po krotkiej rozmowie dowiedzialem sie ze cala wioska ma problem z znalezieniem ludzi do sprzatania, nosz praca jak praca, w zimie natrzaskam sporo kasy, a jakby jeszcze znalesc jakies polki (angielki nie ma szans) rozkrecic interes ludzie sami blagaja i wpychaja kase do reki. (A ogolnie tez od lat nie mam pomyslu na nic, jedynie mieszkania, tez kupilbym drugie ale nie dostane mortgage!)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1498
A zapomnialem dodac kisicie sie w tym londynie, wszyscy nerwowi zapijaczone Xfactor teens, kazdy tylko kasa kasa, prowadze ten klub members to ludzie 60+, glupio bogaci bankierzy, sedziowie, dyrektorzy, wlasciciel toru TopGear np (super dziadzio) koles ktoremu remontuje dom (moj szef btw) projektant polowy Canary Wharf, ludzie starej daty i starego wychowania, tak mili ze oddaliby ci ostatnia koszule. Od 5 dni jestem chory w domu i dzis dzwoni do mnie (czlowiek koremu do piet nie dorastam) i pyta mi sie czy nie zrobic mi zakupow oO I lol'd btw to sa ludzie od ktorych mozna wyciagnac kase tylko jak ;]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70328
obudz sie

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1498
Typowe podejscie typowego Polaka a myslisz ze jaka ja mialem mine jak sie przeprowadzilem, na Londynie swiat sie nie konczy. pozdr
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Co Na PRYSZCZE?

Następny temat

Dublin gdzie na impreze??

electro
Polecane artykuły