Witam serdecznie.
Zamieszczam zdjęcie do którego mam zastrzeżenia. Zastrzeżenia co do moich najszerszych grzbietu. Nie proszę o układanie mi planu, tylko dokładnie powiedzieć co zrobić by poprawić moje plecy, chociaż mam wrażenie, że nie potrafie wyeksponować tych najszerszych mięśni.
Staż:1,5 roku, Wiek - 17, Sumplementacja - brak, dieta - brak, trening split podstawy po 10 serii.

Zamieszczam zdjęcie do którego mam zastrzeżenia. Zastrzeżenia co do moich najszerszych grzbietu. Nie proszę o układanie mi planu, tylko dokładnie powiedzieć co zrobić by poprawić moje plecy, chociaż mam wrażenie, że nie potrafie wyeksponować tych najszerszych mięśni.
Staż:1,5 roku, Wiek - 17, Sumplementacja - brak, dieta - brak, trening split podstawy po 10 serii.

Krzysztof Piekarz
Nie jest jakiś hiper-mega ale jaky nie patrzec jest to plan, w którym ćwiczysz odpowiednio cały obszar pleców[a jest od cholery mięśni].

