Siemka
jestem tutaj nowy wiec proszę o pomoc. Mam 16 lat, 184cm wzrostu, i ważę ok.60kg. Chciałbym zacząć ćwiczyć. Mam w domu atlas http://allegro.pl/item785802181_atlas_king_sport_4_stanowiska_110_kg_raty.html
Nie mam dostępu do żadnych innych sprzętów tylko ten atlas. Chciałbym trening na masę, lub na rozbudowę mięśni. Proszę pomóżcie mi ułożyć plan ćwiczeń na tym atlasie bo narazie to nie wiem jak się mam do tego zabrać.
jestem tutaj nowy wiec proszę o pomoc. Mam 16 lat, 184cm wzrostu, i ważę ok.60kg. Chciałbym zacząć ćwiczyć. Mam w domu atlas http://allegro.pl/item785802181_atlas_king_sport_4_stanowiska_110_kg_raty.html
Nie mam dostępu do żadnych innych sprzętów tylko ten atlas. Chciałbym trening na masę, lub na rozbudowę mięśni. Proszę pomóżcie mi ułożyć plan ćwiczeń na tym atlasie bo narazie to nie wiem jak się mam do tego zabrać.
Krzysztof Piekarz