Hej!
Przez jakistam czas cwiczylem w chacie i teraz przerzucilem sie na silownie. 4 razy bylem :)
Cwiczylem dzis tylko barki i po +- godzinie opadlem z sil. Strasznie, ledwo sie ubralem ;) A barki nic - zero sily, ale ani nie bola, ani nic... Dlaczego?
Moze mialem za malo energii?
"Tear the map & Shoot the sign..."
Przez jakistam czas cwiczylem w chacie i teraz przerzucilem sie na silownie. 4 razy bylem :)
Cwiczylem dzis tylko barki i po +- godzinie opadlem z sil. Strasznie, ledwo sie ubralem ;) A barki nic - zero sily, ale ani nie bola, ani nic... Dlaczego?
Moze mialem za malo energii?
"Tear the map & Shoot the sign..."
Krzysztof Piekarz
Pit Bull Gangland
"