SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

laurynka/dziennik - Redukcja - motywacja+zdrowe nawyki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43636

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31715
Powodzenia w dążeniu do celu bądź co bądź trafiłaś pod najlepszy adres, więc wszystko się powiedzie. Pozdrawiam. trzymam kciuki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4159
Dziękuję Wam wszystkim.
Obliques hmm rzeczywiscie, teraz inaczej na to patrze. Będę się ruszać obiecuję :)

Morales dziękuję Ci, jesteś wielki. Zaraz wkleje tu moją dzisiejszą rozpiske posiłków.

Shewolf Może będę miała możliwość korzystania za darmo z siłowni, w ramach rehabilitacji, ale to okaże się dopiero pod koniec listopada, więc chyba się wstrzymam. Oprócz tego będę róbiła te aeroby jak należy i od następnego tygodnia trening z obciążeniem póki co w domu... ale jak nie będę systematyczna to obiecuję, że natychmiast pomaszeruję na siłownię :).

"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4159
Ok więc wklejam narazie mój jadłospis bez obliczeń, bo pewnie będzie tu jeszcze sporo zmian, bo mam wiele wątpliwości.

DZIEŃ 1

I – 10.00
3 jaja
2 łyżki płatków owsianych
Trochę ketchupu (?)
100 ml soku pomidorowego
5 orzeszków ziemnych

II – 13.00
Pierś z kurczaka
Warzywa
Kasza gryczana

TRENING – brzuch + aeroby 45 min.

III – 16.00
j.w. (?)

IV – 19.00
Tuńczyk w sosie własnym
Warzywa
Omega-3

V – 21.00
Twaróg półtłusty
Jogurt naturalny
Łyżka oleju rzepakowego (?)


Tam gdzie jest (?) to właśnie nie wiem czy może być.

"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Po aerobach zjedz sobie to samo co przed. Ile tej kaszy tam masz?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4159
Kaszy jest pół woreczka na posiłek czyli 50 g.

"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz aeroby, więc dużo węgli nie potrzebujesz. Podziel to na pół i zjedz jedną porcję przed treningiem, drugą po. Do potreningowego dodaj jakieś mięso i łyżkę oleju i będzie OK.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4159
Czyli w jednym posiłku ma zostać te 50 g kaszy czy tylko 25 g?
I potrenigowy może wyglądać tak samo jak przedtreningowy tak?

"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile m masz w tej chwili węglowodanów? Rano masz płatki 2 łyżki, to ile to jest? z 30 gram? To w takim razie trochę za mało masz. Zostaw te 50g przed treningiem i dodaj po aerobach 50g. Węgli i tak będziesz miała niedużo, bo nie przekroczy Ci 100g dziennie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4159
Aha ok, więc tak zostawię.
A mam pytanie czy można sucharki pełnoziarniste też włączyć w diete? jeden taki mały ma 8 kcal. Nie mówię, że dzisiaj, ale kiedyś :)

"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Co to za sucharki? Te 8kcal to mi na jakiś wynalazek fit wygląda. Daj linka do tego czegoś, to zobaczę.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Trening dla 15-latka Pół zaawansowany ;p

Następny temat

Ocena Splita. Co poprawić?

electro
Polecane artykuły