Hej mam mały problem z tricepsami, odnotowuje mały przyrost w tej części ciała(reszta jest ok,ciągle zwiekszam ciężary i ładnie puchnie:D ) dlatego ułożyłem nowy plan na mase ticepsa mianowicie:
1.PROSTOWANIE RAMION NA WYCIĄGU STOJĄC 3 x 10
2.WYCISKANIE „FRANCUSKIE"SZTANGI W SIADZIE 3 x 10
3.WYCISKANIE W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ WĄSKIM UCHWYTEM 3 x 10.
Mianowicie tych ćwiczeń, moge zamienić jakieś na np pompki na poręczach jeśli trzeba. Prosze o propozycje zmiany lub zatwierdzenie tego :D
Przypominam dieta jest,celem jest masa , ćwicze spiltem klata+tric 2 razy w tyg z 2-3 dniową przerwą pomiędzy nimi oraz inne części ciała :)
Pozdro
1.PROSTOWANIE RAMION NA WYCIĄGU STOJĄC 3 x 10
2.WYCISKANIE „FRANCUSKIE"SZTANGI W SIADZIE 3 x 10
3.WYCISKANIE W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ WĄSKIM UCHWYTEM 3 x 10.
Mianowicie tych ćwiczeń, moge zamienić jakieś na np pompki na poręczach jeśli trzeba. Prosze o propozycje zmiany lub zatwierdzenie tego :D
Przypominam dieta jest,celem jest masa , ćwicze spiltem klata+tric 2 razy w tyg z 2-3 dniową przerwą pomiędzy nimi oraz inne części ciała :)
Pozdro
Krzysztof Piekarz

no ale skoro tak mowisz to pewnie jakos daja rade :D