SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XPAND i pierwszy raz na siłowni

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44
Witam

Krótko o sobie: wzrost 178 cm, waga 75 kg. Wygladam mizernie i dlatego chcę iść na siłownie. Kupiłem jedną puszkę nowego XPANDA Dymatize. Pracuję na 3 zmiany i ciężko jest mi utrzymać dietę i dlatego jem w różnych porach. Zależy mi w szczególności na sile i wytrzymałości ponieważ sporo biegam ale nie zaszkodziło by złapać parę kilogramów więcej żeby wyglądać lepiej po zdjęciu koszulki czy chodząc na krótki rękaw.

Proszę o poradę czy mogę już brać XPANDA czy muszę dłużej poćwiczyć na siłowni. Czy mam coś do niego dokupić, jakiegoś Gaineta czy Białko czy sam XPAND wystarczy?

Proszę o poradę. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
To ty dopiero zaczołeś chodzić na siłownie i już kupujes Xp ?? no to nieźle.Najpierw to ty weź mono, a później za stacki sie bierz.
Dieta,treningi i regeneracja i wszystko bedzie ok.

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 576 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8227
zadnej kreatyny na poczatku kolego...
pocwicz na sucho, jesli nie mozesz utrzymac diety, kup gainera i białko i uzupełniaj nimi diete, xpanda lepiej wykorzystasz jak już troche pocwiczysz czyli za jakies 2-3 miesiace.

<: G l a d i a t o r :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
po 1 to odstaw kreatynę na 6miesięcy a potem możesz zacząć brać

0 doświadczenia już już kupuje suplementy ech...

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44
możecie mi wyjaśnić co to jest te mono ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
kup sporo gainera (typu mass xxl) jeżli nie możesz dokładnie zgrać diety. kreatyne odstaw na pół roku ćwiczeń...

****Jestem Tuu****

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
po pierwsze ułóż diete a potem trening a dopiero za 6 miechów conajmniej kreatyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
mono - monohydrat kreatyny lecz ciebie to interesowac na razie nie bedzie. Gdy opanujesz technike do dobrego poziomu wyczerpiesz potencjal swojego organizmu wtedy mozesz pomyslec o jakies kreatynie. Skoro masz problem z dieta kup sobie gainera aby uzupelniac braki, do tego zma, witaminty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44
Dziękuje Panowie że mi tłumaczycie co i jak ale proszę Was jeszcze o podanie jaki polecacie GAINER bo słyszałem że Gainer 737 to shit i dlatego jest taki tani.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
Vitalmaxa 2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
zalezy ile masz siana. jak wiecej - to monster mass. gainer to posilek w proszku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chela mzb ,leucyna & Glutamina MIX

Następny temat

Czy białko

WHEY premium