SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Tricepsiki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 610 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4777
Hej mam mały problem z tricepsami, odnotowuje mały przyrost w tej części ciała(reszta jest ok,ciągle zwiekszam ciężary i ładnie puchnie:D ) dlatego ułożyłem nowy plan na mase ticepsa mianowicie:

1.PROSTOWANIE RAMION NA WYCIĄGU STOJĄC 3 x 10
2.WYCISKANIE „FRANCUSKIE"SZTANGI W SIADZIE 3 x 10
3.WYCISKANIE W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ WĄSKIM UCHWYTEM 3 x 10.

Mianowicie tych ćwiczeń, moge zamienić jakieś na np pompki na poręczach jeśli trzeba. Prosze o propozycje zmiany lub zatwierdzenie tego :D

Przypominam dieta jest,celem jest masa , ćwicze spiltem klata+tric 2 razy w tyg z 2-3 dniową przerwą pomiędzy nimi oraz inne części ciała :)

Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 376 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11317
Zrób tak

1. Pompki na poręczach (wersja na triceps)3s 5*5 rampa
2. Francuz na płaskiej sztangą 3s 10-8 progresja
3. Prostowanie ramion na wyciągu 3s 12-10 progresja

Pompki na poręczach nie mają być stałym ciężarem tylko dokładsz ciężar tak żeby osttania seria to było twój max dla 5 powtórzeń

Zmieniony przez - ChytryPL w dniu 2009-09-28 19:30:05
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 610 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4777
Ale jak moge dokładać ciężar przy pompkach na poręczach jak w tym ćwiczeniu podciąga się tylko, nie ma tam ciężarów przecież.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3143
a plecaka sobie nie możesz założyć i wkładać do niego jakiegoś obciążenia?? myśl człowieku...

Does not have borders of capabilities, barriers are for break only !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4984 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20345
bierzesz plecak i ladujesz obciazenia do plecaka trudne??

kurde mialem lag i byles szybszy ;]

Zmieniony przez - bercikk5 w dniu 2009-09-28 19:42:05

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3143
spoko :) bercik

Does not have borders of capabilities, barriers are for break only !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 610 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4777
No chyba was popieściło że będe na siłowni z plecakiem chodził...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48576
Jak Ci plecak nie pasuje,to sobie kup odpowiedni pas
Jeśli chcesz robić ćwiczenia,które wymieniłeś,to zmień kolejność na taką:
-wyciskanie na płaskiej-wąski uchwyt
-francuskie siedząc
-wyciąg nachwyt
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4984 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20345
k4ngu tak bo to wstyd z plecakiem chodzic jestes juz takim koksem ze by bylo wstyd moze przy MC podnos auto bo sztanga to tez juz ble. Czlowieku to jest normalne ze przy tym cwiczeniu musisz stopniowo dodac sobie obciazenie a chyba lepsze jest dac do pelcaka niz np przywiazac sznurkiem do siebie

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1898
U mnie na silowni chlopaki radza sobie w ten sposob, ze do pasa zaczepiaja hak a na niego dorzucaja obciazenie :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4984 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20345
ale przy dipsach ciezko doczepic obciazenie zeby wisialo bo malo miejsca jest pomiedzy nami a ziemia no ale skoro tak mowisz to pewnie jakos daja rade :D

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomóżcie :]

Następny temat

Plan treningu do oceny

electro
Polecane artykuły