SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

SABAK90 - Poszukiwanie Masy, Foty str. 4

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15370
ten pas to chyba po kolacji wigilijnej mierzyłeś

nawet jak masz tam 86 to na zdjęciach nie wygląda na tyle, wg mnie treningi trochę za długie staraj się nie przekraczać 1h i fotki żarcia wstawiaj

Zmieniony przez - grzechmek w dniu 2009-09-11 10:09:20
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5681


















Po żadnej kolacji wigilijnej, dzis na czczo mierzone.. 87 jak ch0j.. Sam sie zdziwilem ze az tyle.. Masakra jakas, ale damy rade Panowie..
A foty z 1 strony sa jakos z maja moze, nie pamietam.. Maj/kwiecien, cus takiego, gdzie jeszcze w pasie z 83 bylo


Tak wiec daje foty dzisiejsze, jeszcze swieze i cieplutkie..

Pojazd oglaszam za otwarty.

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2009-09-19 00:29:09
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6709
O kvrwa ^^ , 0 tłuszczu ;D, chwyć jeszcze ten niby swój tłuszcz i pokaz zdjęcie. Pzdr.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5681
.

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2009-09-19 00:29:45
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6709
Uppsss sorki, ale nic nie pisałeś że edytujesz i zeby nie dodawać ;).

To w takim razie Drogi moderatorze, jeżeli czytasz ten temat, usuń moją poprzednią wiadomość i sklej w jedność zdjęcia sabaka :D :D


A tak teraz co do twojej figury to według mnie nie masz duzego brzucha, miarką sięnie sugeruj !. Mięsnie ci urosły i tyle, to obwód też musiał pujść w górę.

Dobra spadam na trening dzisiaj barki + przedramię. narka.

P.S

zaraz ci podesle moją fotkę.

Zmieniony przez - bredbrot w dniu 2009-09-11 11:00:56
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5681
Bred, dobra.. Nie ma biedy. Nie napisalem, moja tez w tym wina, trudno. Mod zmieni to zmieni, nie to nie.

No nie powiedzialbym ze miesnie mi urosly.. Na to moze przyjdzie czas jeszcze.

Tu daje jeszcze fotke jedna z brzucha lekkim bokiem, i widac tez ze nie bardzo to wyglada. Najgorzej jest jak usiade to sie falda na faldzie tworzy.. Porazka jakas. Ale trudno juz no.






Tak ogolnie to mysle ze od poniedzialku, po tym weekendzie, lub za tydzien zaczac jakis cykl i mysle nad jakims FBW. Porozgladam sie przez weekend po forum i moze jakis fajny plan wynajde.
Jesli ktos jakis ma ciekawy i poleca go to prosze o wstawienie go tutaj.

W sumie to j3bac ten brzuch, trzeba robic mase, a za jakis czas w razie biedy sie zredukuje i tyle.

MODA PROSZE O ZMIANE MOJEGO TEMATU NA TAKI:

SABAK90- Poszukiwanie Masy, Foty str. 4

Z góry wielkie dzięki.



Zmieniony przez - Sabak90 w dniu 2009-09-11 11:08:02
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wyglada to jakos strasznie źle, nie powiedzialbym ze masz 87 w pasie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 304533
Sabak chudzielcu bierz się za masę! Gdzie Ty oponę widzisz bo ja nie widzę? Zima idzie trzeba masować.

Jak Ty 87 w pasie zmierzyłeś to ja nie wiem.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2009-09-11 11:32:31
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5681
Dzieki chlopaki, lece dalej ciezarki z rdzy szorowac, bo mam ich kilka.. Zmyc podloge tez musze w silowni..
No wlasnie chudy jestem, wiem o tym, tak zawsze bylo, kiedy to wogole z 65 kg na 170+ wazylem,. Mam opone troche, ale ch0j juz w to, oczywiscie ze masa to moj priorytet. Co proponujecie najlepiej na plan? Bo chce zaczac cos.. I mysle nad FBW.

Wroce to zrobie zdjecie z cm przy pasie na wys. pępka.

EDIT

Obiecane foto bębna, niewyrazne ale widac '87'.





Jedzonko PRZEDTRENINGOWE:





Tak wogole to tylko co skonczylem jesc te przedtreningowe i najadlem sie jak prosiak Za pozno zaczalem jesc, bo za jakies pol godziny ide cwiczyc.

Dieta na dzis:

1. Sałatka jakas grecka z warzywami i jakas ryba, chleb, pomidor
2. J.w. + kawaleczek sledzia
(3.) Pol czekolady
3. PRZEDTRENINGOWE- Foto..

Lecem ja na treninga zaraz, wczesniej cos poswiruje, obciazenia przyniose z garazu do silowni bo z tej rdzy juz prawie opi3rdolone


Zmieniony przez - Sabak90 w dniu 2009-09-11 15:45:05
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5681
Joł Joł Maderfadery

PIĄTEK, 5 TRENING OGÓLNY.

1. Dociąg
30kg x 12
45kg x 10
60kg x 10
75kg x 8
90kg x 8
105kg x 10
2.SS- Prostowanie i uginanie nóg na maszynie, wolne tempo
20kg x 12
25kg x 10
30kg x 8
35kg x 8- same prostowanie
3. WL
30kg x 12
40kg x 10
45kg x 8
50kg x 6
55kg x 6
60kg x 6
4. Wyciskanie sztangi w gore
25kg x 12
30kg x 10
35kg x 8
5. Podciąganie do brody do wys klaty szeroko (plecy)
25kg x 12
30kg x 10
6. Podciąganie do brody do wys klaty wąsko, wolno
25kg x 10
30kg x 8
7. Uginanie ramion ze sztanga, wolno
17kg x 10
20kg x 8
8. Przedramiona
16x
12x
9. Franc stojąc
17kg x 12
21kg x 12
25kg x 10
10. Brzuch
2x 3serie lączone (drop seria jak sie nie myle)

Wsio.

Uwagi:

1. Dosc ciezko.
2. Ciezko mimo takiego ciezaru.. Strasznie piekly i uda i lydki
3. Git malina, ost. seria dosc ciezko, szoste powtorzenie juz chyba bez zapasu
4. Troche oszukane podrzucenia
6. Palily barki
7. Tutaj bic juz mial dosc
8. Prawie ze od razu po 7 cwiczeniu zrobione, ostro spompowalem przedramiona.

Trening dlugi.. Ok 2.5h

No i to na tyle.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny.

Następny temat

anoreksio/dziennik/ walka ze słabościami

electro
Polecane artykuły