ten pas to chyba po kolacji wigilijnej mierzyłeś
nawet jak masz tam 86 to na zdjęciach nie wygląda na tyle, wg mnie treningi trochę za długie staraj się nie przekraczać 1h i fotki żarcia wstawiaj
Zmieniony przez - grzechmek w dniu 2009-09-11 10:09:20
nawet jak masz tam 86 to na zdjęciach nie wygląda na tyle, wg mnie treningi trochę za długie staraj się nie przekraczać 1h i fotki żarcia wstawiaj
Zmieniony przez - grzechmek w dniu 2009-09-11 10:09:20

.
Za pozno zaczalem jesc, bo za jakies pol godziny ide cwiczyc.