SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SABAK90 - Poszukiwanie Masy, Foty str. 4

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5681
Kurde, no postaram sie nizej robic. Poszukam u Ciebie Avas siadow w dzienniku. Bo pamietam w jakims planie kiedys jakis filmik byl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5681
Aylar Spokojnie, to tak w weekendy czasem wypada ze jem jak jem bo tak wychodzi i tyle. W inne dni mam 'lepsze warunki' zeby trzymac miske jako tako.

22 DZIEN CYKLU

TRENING A15 z przesunieta progresja:
1. WYCISKANIE SZTANGI NA LAWCE SKOSNEJ OK 30 STOPNI 37.5kg [+2.5kg]
2. PRZYSIADY 42.5kg [-2.5kg]
3. SS: UNOSZENIE SZTANGIELEK BOKIEM LACZONE Z WYCISKANIEM SZTANGIELEK STOJAC 7.5kg [+1kg]
4.SS: MLOTKI NAPRZEMIENNE + WYCISKANIE FRANCUSKIE 6.5kg + 19kg
5. WIOSLOWANIE JEDNORACZ POL SZTANGĄ 23kg [-2kg]
6. UGINANIE JEDNONOZ LEŻĄC ATLAS 10kg
7. PRZEDRAMIE- PODCHWYT SOJAC 30x
8. BRZUCH:
a) brzuszki na laweczce 20/20x
b) wznosy nóg lezac na ziemi 20x

KOMENTARZE:
1. Elegancko, dosc krotkie przerwy, klata konkret.
2. Robilem glebiej, dlatego regresja. Powiem tak- Po pierwszej serii mialem dosc, zrobilem tylko 3 i starczylo spokojnie.
5. Robilem wolniej troche i z zatrzymaniem, dlatego regresja. W ostatniej serii juz dynamiczniej. Tez bardzo bic dostal w cwiczeniu wczesniej i ino sily malutko bylo zeby ta sztange wogole podnosic.

MISKA/ SUPLE:
1. MONO 5g
2. Jajecznica glownie z kielkasa jakas, 2 kromki chleba razowego, orzechy.
3. Kura, ziemniaki, oliwa, banan.
4. FOTO
5. SHOCK
TRENING
6. Storm, Bialko, Banan.
7. Kasza gryczana, kura.
7. Makrela w sosie pomidorowym z puszki, pestki, orzechy.
8. Będzie oliwa i Bialko.


FOTKA z PRZEDTRENINGOWEGO, nie zjadlem calej kaszy, zostawilem troche, bo jednak za duzo jej bylo.





No i Filmik z Siadow, 42.5kg x 15, Robilem glebiej, ale za to kolana bardziej do przodu poszly.





Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
no widze że cały czas do przodu, tylko mały spadek w przysiadach ale na następnym treningu sie napewno nadrobi powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5681
23 DZIEN CYKLU
Pojechalem z tata rano na zlomowisko. Troche czasu nam to zajelo, bo pojezdzilismy po miescie, ale cuś tam kupilem. Razem ok 28kg.

MICHA/SUPLE:
1. MONO 5g
2. Pulpety, ziemniaki, pomidor- FOTO
3. Bialko, oliwa
4. Pol talerza zupy zieplutkiej, bo wrocilem z uczelni i zimno bylo, a 15 minut pozniej posilek nr 5
5. Kura, ziemniaki, ciut papryki, kawalek ogorka, oliwa- FOTO

POSILEK NR 2





POSILEK NR 5





SIŁOWNIA widziana z wejscia





SIŁOWNIA





DYWAN UPYERDOLONY CIEZARAMI





SIŁKA





TU TEZ





DOBRY ZEGAR TO PODSTAWA, TRZEBA ZNAC GODZINE





ZAKUPIONY DZIS CIEZAR (na oko z 8kg, pozniej pomierze)





I DALSZA CZESC CIEZAROW





ROWER Z ROZYEBANYM LICZNIKIEM





DRONRZEK





A TU SZTANGA KTORA ODEBRALEM PRZED CHWILA (218cm)





I GRATIS SZTANGI, PAS NEOPRENOWY, ALE NA*****A TO TO JA NIE WIEM DO CZEGO ON MA SLUZYC.





Zdjecia wrzucane na szybkiego, wiec jakby gdzies byla pomylka, to pozniej poprawie.

Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5681
24 DZIEŃ CYKLU

Doszedlem do wniosku ze wałki sa wszedzie.
Ostatnia sztanga ktora doszla w opisie na allegro byla jako okolo 11kg, srednica 28mm, dlugosc 218cm, mam tez dwie inne sztangi, 10kgmową sr 28mm, dlugosc 180cm no i 6kgmową łamaną. W opisie na allegro bylo ze ta nowa moja sztanga ma około 11kg, wiec mysle zwaze ją. Wrzucam na wage, z zakretkami 10kg równo. Bez zakretem 9.5kg no to juz lekki walek. Ale facet napisal ze "okolo" wiec tutaj daruje.
Ale mysl przyszla taka: Zaraz, jesli ta ma taka srednice jak ta moja druga sztanga a jest dluzsza o 38cm, to ile tamta wazy? No i poszla na wage bez zakretem i zamiast 9.5kg (z zakretkami 10) zobaczylem 8.1 No to wrzucam łamaną no i zamiast 5.5 widze 4.5

Jak tu wierzyć w prawdomownosc sprzedajacych?

Pomierzylem jeszcze hantle ktore z zakretkami myslalem ze 1.5kg maja, ale dokladnie to 2.1kg jest. Jednak zeby juz nie mieszac bede liczyl wszystko jak liczylem wczesniej.

TRENING B10 z przesunieta progresja:
1. WYCISKANIE OD CZUBKA GLOWY SZEROKO, SIEDZAC 43.5kg, 46kg x 20 [+3.5kg]
2. PODCIAGANIE DO BRODY STOJAC (TYLKO DOLNA POLOWA RUCHU)SZEROKO 36kg [+3.5kg]
3. MC 57.5kg [+2.5kg]
4. WL 52.5kg [+2.5kg]
5. DRAZEK WASKIM PODCHWYTEM DO CZOLA 10x
6. PROSTOWANIE NOG JEDNONOZ, SUPERSERIA ZE ZMIANA NOG 16kg [+1kg]
7. WSPIĘCIA NA PALCE NA 1 NODZE 15x
8. SZRUGSY 2x 20kg kettlebellsy 20,16,12x
9. PRZEDRAMIONA- NACHWYT SIEDZAC 20x
10. BRZUCH:
a) brzuszki na plaskiej 20/20x
b) skrety na boki z 5kg w rekach skos 24x

UWAGI:
1. Jechalem do 43.5kg, ide do radia, zrobilem 2x glosniej, nalozylem 46kg na sztange, krzyknalem i cisne. Ciezko juz podnosic ale daje rade. 10x poszlo, mysle.. Dalej progresji nie bede robil bo juz 3.5kg to za duzo. To jade ile dam rade no i 20x wyszlo, odkladam sztange i uuuaaa..
3. Elegancko, 4 serie wystarczyly zeby dac mi popalic. Mialem razem ze szrugsami robic, ale przypomnialem sobie o nich dopiero pozniej i zrobilem oddzielnie. 3 serie tylko bo dopiero pierwszy raz szrugsy w tym planie robie.
4. Z 47.5kg juz 10 raz ciezko, wolam kolege na 52.5kg zeby stanal za mna, cisne 8 raz, 9 ciezko, 10 juz ledwo, bez zapasu.
5. 3 serie starczyly zeby zalatwic sprawe. Kazdy dzien czuje bardzo plecy, ale tez widze ze rosna
6. Tu juz klasyk. W pierwszej serii bylo ciezko, pod koniec kazdej zaciskalem zeby i jazda. Zero przerw na zmiany nog, jedna noga, od razu druga i znow pierwsza. 4 serie wyszlo razem.

MISKA/SUPLE:
1. MONO 5g
2. Banan- Tak wyszlo, zaspalem i jak wstalem to wszystko w biegu robilem a i tak sie spoznilem na uczelnie.
3. Zupa- Zjedzona na uczelni, musialem cokolwiek zjesc bo glodny bylem.
4. Kura, chleb, cebula.
5. Kura, kasza gryczana, pomidor, oliwa, troche salatki.
6. SHOCK
TRENING
7. STORM, BIALKO, Banan.
8. Kura, kasza gryczana.
9. Kura, kasza gryczana (mało), oliwa.
10. Bedzie Bialko i oliwa.

Z tym bananem i zupą lipa, ale zaspalem i tak wyszlo. Tak bym zjadl normalne sniadanie i kanapki na uczelnie bym zrobil.

Na dzis to tyle.

Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Te Mc tak mi się nie podoba powinieneś ciągać o 50% albo i więcej tego co wyciskasz przynajmniej u mnie tak jest. Powoli do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5681
Ale ja MC i Siady dopiero zaczalem od niedawna robic, a jak robie MC to prostowniki bardzo dobrze czuje, po przysiadach uda. Wiec po co na chama mam zwiekszac ciezary?
Powoli leci do przodu, ciagla progresja jest. Wiec nie ma zle.

Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5681
WITAM WITAM..

26 DZIEN CYKLU (Jak sie nie myle)

Zaczniemy od Wypisania Treningu, Dzis to inaczej rozpisze, tak dla przerwania monotoni

A5 z przesunieta progresja:


1. WYCISKANIE SZTANGI NA LAWCE SKOSNEJ OK 30 STOPNI

27.5
32.5
37.5
42.5
47.5
52.5
57.5
62.5 [-2.5kg]
+od razu 42.5kg x 10
+od razu 32.5kg x 12

Regresja dlatego ze mialem brak asekuracji, kumple dojechali jak robilem 3 cwiczenie. Tez nowa sztanga jest to 2kg wiecej od starej wiec analogicznie regresja dokladnie tylko o 0.5kg. Nowa i stara sztange licze jako 10kg zeby mi sie nie nayebalo w glowie.
Klata kosmos, tez bicepsy baardzo dostaly.


2. PRZYSIADY

32.5
37.5
42.5
47.5
52.5
57.5
62.5
67.5 [-2.5kg]
+ Od razu po ost. serii Siady do ławy 67.5kg x 15

Regresja 2.5kg, dlatego ze robilem glebiej niz tydzien temu gdzie 70kg bylo do powiedzmy 60 stopni, tutaj wszystkie dosc gleoboko, powiem ze ostatnie powtorzenie z 67.5kg to ledwo co wstalem i wogole przez sekunde mialem takie zawahanie i nie wiedzialem czy dam rade pojsc z ta sztanga do gory Jeszcze siady do lawy i uda nie mialy nic do gadania.

3. SS: UNOSZENIE SZTANGIELEK BOKIEM LACZONE Z WYCISKANIEM SZTANGIELEK STOJAC

4.5
9
12.5kg [+0kg] wznosy 5x, arnoldki 15x
+od razu 4.5kg wznosy 15x, arnoldki 20x

Klasyk, czyli zacisniete zeby i ostra jazda bez trzymanki.

4.SS: MLOTKI NAPRZEMIENNE + WYCISKANIE FRANCUSKIE

Bicu:
4.5
6.5
9
10
12.5kg x 10 (troche oszukane ostatnie powtorzenia) [+1kg]
+od razu 4.5kg x 15

Miazgaaa..

Tric:
16
16
19
22
26
+wyc waskie jakies 2 serie

Tez kozak, jak z bicepsem.

5. WIOSLOWANIE JEDNORACZ POL SZTANGĄ

24
26
28.5
31
33.5
36 [+1kg]
+od razu 2 serie wiosla polsztanga z 36kg 2rącz po 10x

Ło karwa, najszersze to ja rozyebalem, czuje teraz je bardzo jak pisze rozpiske.

6. UGINANIE JEDNONOZ LEŻĄC ATLAS

10
12.5
12.5
15
15

Brak komentarza, po prostu. Na wiekszych powtorzeniach jest inna zabawa. Nie czulem tych lydek jako tako. Bede chyba zamiast 5x, wiecej robil bo 5 to za malo na lydy.

7. PRZEDRAMIE- PODCHWYT SOJAC

11kg x 30
13.5kg x 25
16.5kg x 20
+od razu 16.5kg x 30 szybkie dynamiczne ruchy

Po prostu wypas i to uczucie.. Zayebiste

8. BRZUCH:

a) brzuszki skos z 5kg w rekach

20
20

b) wznosy nóg lezac na ziemi

15
15

Norma, klasyk, bez polotu. Miesnie brzucha czuc.

CZAS: ok 1.5h, Siady i Wyciskanie zajely mi prawie pol godziny, ale ilosc serii robi swoje.

JEDZENIE (Bo niekoniecznie DIETA) , SUPLE I INNE TAKIE NIESPODZIANKI..

1. MONO
2. Owsiane z kukurydzianymi z mlekiem i chyba ryba jakas, nie pamietam.
3. Frytki (ok 200g), filecik z zalewy, oliwa.
4. Frytki (ok 200g), filet w sosie pomidorowym, oliwa.
5. SHOCK
TRENING
6. STORM, BIALKO.
7. Ryz, mieso z indyka.
(8) 4 piwa, z 4 kolejki wódy, fajki- rozlozone w czasie ok 6 godzin, wiec kulturalnie.

Dzis bez filmow, bez zdjec.
Wstawilbym jakies z picia, ale nic nie mam

Ogolnie to poszedlem spac prawie o 3 w nocy, wstalem z pl godziny temu i jestem kurva niewyspany. Mozliwe ze pojde spac jakos pozniej.

Wiem, wiem.. Dostane opyerdol

PYTANIE:
CZY JESLI TERAZ WPYERDOLE RANO WIEKSZE ILOSCI BIALKA NIZ ZAWSZE I OGOLNIE WIECEJ WODY WYPIJE TO JAKOS ZMINIMALIZUJE SPADKI, KTORYCH I TAK NIE BEDE MIAL?


Pzdr.


Zmieniony przez - Sabak90 w dniu 2009-11-07 09:42:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
jakie spadki? nic nie dygaj, jedz normalnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
Dawno mnie nie było, ładnie siłka się rozwija. To dobrze.
Z tymi gryfami to standard. Ja kupiłem łamany - miał być 6,5kg chyba a jest 5kg.


PYTANIE:
CZY JESLI TERAZ WPYERDOLE RANO WIEKSZE ILOSCI BIALKA NIZ ZAWSZE I OGOLNIE WIECEJ WODY WYPIJE TO JAKOS ZMINIMALIZUJE SPADKI, KTORYCH I TAK NIE BEDE MIAL?

O co chodzi w tym pytaniu?
Masz na myśli zatrzymanie katabolizmu nocnego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny.

Następny temat

anoreksio/dziennik/ walka ze słabościami

WHEY premium