SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SABAK90 - Poszukiwanie Masy, Foty str. 4

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5681
Nie no bo myslalem ze jak wypilem kilka piw to jakby to jakos odrobic i wiecej bialka czy cus, no nie wiem.
Ale i tak weekend jak to weekend, miska dzis porazka. Z 4h teraz mnie w domu nie bylo, na basenach w Augustowie bylem

Lipa bo za godzine wodke pijemy z bratem i kumplem..

Nie wiem czy mi sie uda dobic 37-37.5 w lapie do konca cyklu, ale mysle ze 37 jest jak najbardziej osiagalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
kurfa, no porażka.
Ja chociaż na cyklu bym wódkę odpuścił ale twój wybór.

A co do diety w weekendy to ja totalnie odpuszczam i ze 2000kcal zjadam w sobotę i niedzielę też coś koło tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
sabak wszytsko fajnie rozpisane, fajnie sie taki dziennik sledzi:)

i Widze ze dokupiłeś nowe obciążenie, po ile za kilko można takie coś dostac na złomie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
Ja u mnie na złomie kupowałem po 1zł/kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5681
Gkabulski, to co mialbym napisac, bedzie nizej.

Marian, staram sie aby wszystko bylo czytelne i tak dalej.

<Reszta skopiowana z wypiski z dzialu z testami>

WITAM !

Najpierw napisalem sporo zdan, pozniej skasowalem wszystko i napisze w skrocie:

Ogolnie to lipa i dupa w trampkach, boo.. bo tak.
Przedwczoraj, wczoraj i dzis picie.
Po prostu lubie z kolegami usiasc przy piwku czy wodeczce.

Dam jakies tam foty:

Wczorajsza konsumpcja wodki, pomieszana z power be.





Wczoraj fotki zrobilem to wstawiam tu spinke





Ale zeby nie bylo, wstawiam tu tez inne ujecie, tu juz nie jest tak pieknie i kolorowo jak wyzej (moim zdaniem), czyli nadal jest chudo i trzeba masowac.





Trzeba sie ogarnac, jak pic to malo i jesc duzo i rosnac.
37-37.5 cm w lapie chce wbic do konca cyklu. Mysle ze tak 37 jest osiagalne jak najbardziej (na poczatku cyklu lapa okolo 34.3cm)

Zapewne kazdy pomysli i powie ze oo pije cos tam cos tam, ale jesli chodzi i diete to z jedzeniem na prawde sie staram, na traningach zapyerdalam jak glupi i jest moim zdaniem dobrze.

Pzdr.

EDIT:

Kurva, lipa jest
Wstalem dzis z lozka, poszedlem sie ogarniac do lazienki. No i ide dalej do lozka spac, glowa boli, mowie rodzicom ze nie ide na uczelnie. Wzialem niedawno tabletke od bolu glowy, jest ciut lepiej. Ale dalej zle. Mam tylko nadzieje ze nei zachoruje, bo wtedy to juz porazka by byla.

Zmieniony przez - Sabak90 w dniu 2009-11-09 12:42:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
sabak teraz własnie dużo osób choruje, i ja też sie boje żebym nie zachorował bo wtedy lipa totalna;/

p.s a jeszcze mi powiedz po ile dałeż za to obciazenie ze złomu gkabulski napisał że u niego 1zł za kg.

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2009-11-09 16:08:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5681
Zdycham dzis, zjadlem 2x zupe, teraz frytki jem. Czuje sie zmarnowany, nic mi sie nie chce, kaszle. Zaraz chyba film zalacze jakis i mozliwe ze pojde spac chociaz spalem ok 13 godzin ta noc..

Zapomnialem wtedy napisac, wyszlo 1.40zl za kg. Bede musial obszlifowac i pomalowac.

Mysle ze jak pochoruje kilka dni to jakby nie patrzec, bedzie juz po tescie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5681
Opisze wczorajszy dzien od pory treningowej:

Jest 16.30, spoznienie pol godzinne kumpli- nic nowego- slysze dzwonek do drzwi. Idziemy do piwnicy. Cwicze w dlugich spodniach i bluzie. Wogole brak sily, lipa na maxa. Zrobilem z 4 cwiczenia i poszedlem na gore bo mi sie zimno zaczelo robic.
Klade sie do lozka, zalaczylem film z Segalem. Ogladam z 20 minut, wylaczylem i ide spac. Byla godzina 18. I tak spalem az do 10 dzis. Duzo razy sie budzilem, bo pewnie z 10. Wstalem dzis calutki spocony, kaszle, glowa troche boli i mam pewnie goraczke.
Na uczelnie oczywiscie nie poszedlem.
Nawet nie wiem czy dam rade sie uczyc, bo w piatek mam kolokwium pierwsze..
Wczoraj z tego co jadlem to bylo:
2x zupa ogorkowa, frytki.
Dzis sproboje cos ogarnac, ale to musze sie lepiej poczuc, bo na stan obecny mi sie nic nie chce.

Bedzie lipa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Sabak kuruj sie tam bo szybko do zdrowia musisz wrócic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5681
No kurva musze i trzeba test dokonczyc, 1 kg juz w dol mi poszlo. Niby tam teraz lepiej sie czuje, zaraz pojde prysznic wziac bo caly spocony jestem. Pozniej dziewczyna przyjdzie do mnie bo 16 miesiecy razem dzis nam mija to ona mnie wyleczy
Dzis juz mam apetyt, afkors diety nie trzymam, chce wogole jesc byle co zeby cokolwiek jesc i wage chociaz utrzymac. Slodyczy sobie wpi3przam troche tez. To pozniej moze nie bedzie sie tak chcialo.
Jak wyzdrowieje to chyba kilka dni w ch00j kcal wrzuce. Sie zobaczy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny.

Następny temat

anoreksio/dziennik/ walka ze słabościami

WHEY premium