Witam, Ułożyłem sobie na razie rozpiskę do trenowania, potem sobie ułożę ćwiczenia do niej i dam znów do oceny, moim celem jest siła, a wiadomo, że gdy ćwiczę na masę, rośnie mi siła wraz z masą.
Tak więc:
Poniedziałek:
Klata, Nogi(dwugłowe, czworogłowe)
Środa:
Barki, Kaptury, Triceps , Łydki
Piątek:
Plecy,Biceps,Przedramie
Proszę o wypowiedź specjalistów, wraz z uzasadnieniem, czyli dlaczego mam zmieniać.
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 14
Waga: 64
Wzrost: 170
Cel treningowy: masa,siła
Staż treningowy na słowni: pół miecha na siłce, 4 miechy bez sprzętu
Uprawiane inne sporty: boks z książką + workiem, bieganie od czasu do czasu
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): łąweczka, długi gryf 70kg obciążenia, dwa krótkie gryfy, sprężyna do zginania, worek treningowy, rękawice do MMA, poradniki w sztukach obrony i ataku, porady kuzyna w walce :P
Dieta: brak, jem białko na śniadanie, i troche witamin w ciągu dnia, zastanawiam się nad braniem kreatyny
Przeciwskaznania medyczne: grypa często się pojawiająca w okresie zimowym
Zażywane suplementy: myslę nad kreatyną
Tak więc:
Poniedziałek:
Klata, Nogi(dwugłowe, czworogłowe)
Środa:
Barki, Kaptury, Triceps , Łydki
Piątek:
Plecy,Biceps,Przedramie
Proszę o wypowiedź specjalistów, wraz z uzasadnieniem, czyli dlaczego mam zmieniać.
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 14
Waga: 64
Wzrost: 170
Cel treningowy: masa,siła
Staż treningowy na słowni: pół miecha na siłce, 4 miechy bez sprzętu
Uprawiane inne sporty: boks z książką + workiem, bieganie od czasu do czasu
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): łąweczka, długi gryf 70kg obciążenia, dwa krótkie gryfy, sprężyna do zginania, worek treningowy, rękawice do MMA, poradniki w sztukach obrony i ataku, porady kuzyna w walce :P
Dieta: brak, jem białko na śniadanie, i troche witamin w ciągu dnia, zastanawiam się nad braniem kreatyny
Przeciwskaznania medyczne: grypa często się pojawiająca w okresie zimowym
Zażywane suplementy: myslę nad kreatyną
Krzysztof Piekarz