SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[art] Full Body Workout 5x5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 234718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 818
Chciałbym się dowiedzieć czy 5x5 będzie dobrym rozwiązaniem na redukcji niby ćwiczenia wielostawowe i mało powtórzeń ale nie wiem czy siła będzie rosła czy może jakies inne FBW będzie lepszym rozwiązaniem ???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7233
Jak ma się do tego treningu progresja bo nie zrozumiałem jej za bardzo. Mam stosować progres na treningu czy ćwiczyć na stałym ciężarze? Załóżmy ze max do 5 powt. wynosi 70kg. Może ktoś rozpisać jak ma to wyglądać? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 818
było juz o tym pisane wczesniej są różne szkoły progresji w tym planie możesz co serie dokladac ciężar np 70kg,75,80,85,90 albo cały czas jechac stałym ciężarem np 90,90,90,90,90 przy czym w obu przypadkach co trening dokladasz jakiś ciężar nawet 0,5 kg ;p.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 981
Czy można robić ten trening w wersji 4dniowej ?? Jeżeli tak to proszę o jakieś rady.

P.S nie jestem leniwy :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1254
B)
-przysiad 5 x 5
-wyciskanie w staniu 5 x 5
-klasyczny MC 5 x 5
-drazek podchwytem 3 x max
+ brzuch/lydki

moim zdaniem nie powinno sie łaczyć w jednej sesji nóg i plec (przysiad i klasyczny MC) ale jak sie myle to przosze o uzasadnienie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 644 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8193
witam

czy trening z pierwszej strony

Wersja treningu bardziej rozbudowanego:
A
-przysiady 5x5
-wyciskanie na plaskiej 5x5
-martwy ciag 5x5
-uginanie ramion ze sztanga 5x5
-wyciskanie francuskie 5x5

B
-przysiady 5x5
-podciąganie na drążku 5x5
-wioslowanie w opadzie 5x5
-wyciskanie w staniu 5x5
-wyciskanie wąskim chwytem 5x5

będzie dobry na 2 dni w tyg? Czy może 2 razy w tygodniu robić taki:

przysiad 5X5
wyciskanie leżąc 5X5
wiosłowanie 5X5
MC 5x5
wyciskanie na barki żołnierskie 5X5
pompki na poręczach 3xmax
podciąganie na drążku 3xmax

Trening ma być uzupełnieniem do SW, które zaczynam od września.

Obecnie cwiczę 3 x w tyg krotsza wersja treningu z pierwszej strony. Staż ponad 2 lata, ale chciałbym mocno skupić się na sile.
pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15962
Troche sie pogubilem .przeczytalem wszystko 3 razy i rozumiem wszystko oprocz zwiekszania ciezaru.Zwiekszamy go tylko z tygodnia na tydzien?

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
z treningu na trening

dlatego zaczynasz od zaniżonych ciężarów

a jak dochodzisz do momentu, w którym nie wyrabiasz
to cofasz się z ciężarem o 2-3treningi wstecz i jedziesz dalej.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15962
z treningu na trening nie z tyg na tydzien? czyli progres musi byc maly bo wychodzi np 3 treningi nog tyg...
i jeszcze jedno pytanie...jestem po 4 misiecznej przerwie i nie mam pojecia ile wynosza teraz moje maxy czy moge zaczac od malych ciezarow i poprostu jechac caly czas progresem ile sie da chodzi mi o tygodnie dopoki nie dojdzie do stagnacji?
Kiedys moj max byl 150 WL teraz nie mam pojecia wiec moge np zaczac hipotetycznie od 70?

Zmieniony przez - Ćiastuś_ w dniu 2009-08-23 22:56:56

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3694
Są tu seriie rozgrzewkowe? czy dorazu lece od 1 serii ???
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pas dla kulturystów - jak używać

Następny temat

Plan na mase 1

electro
Polecane artykuły