Witam mam 16 lat wzrost jakieś 175cm waga 110kg jestem Gruby, po prostu mam duży brzuch i cycki... chce zapisać się na siłowanie i dlatego pisze z prośbą o dietę dla mnie żebym spalił efektywniej te tłuszcz.
Chciałbym jeszcze spytać np. jak pójdę do takiej siłowni czy tam ktoś będzie kto mnie pokieruje np. na czym mam ćwiczyć i po ile razy i tak dalej.... bo sam za bardzo nie wiem
myślałem o bieżni, rowerku i sztandze ćwicząc mięśnie klatki piersiowej.
Jestem otwarty na propozycje i bardzo za nie dziękuje z góry!
Chciałbym schudnąć ale tez przybrać trochę masy mięśniowej no i na pewno zgubić ten brzuch i cycki.
Pozdrawiam.
Chciałbym jeszcze spytać np. jak pójdę do takiej siłowni czy tam ktoś będzie kto mnie pokieruje np. na czym mam ćwiczyć i po ile razy i tak dalej.... bo sam za bardzo nie wiem
myślałem o bieżni, rowerku i sztandze ćwicząc mięśnie klatki piersiowej.
Jestem otwarty na propozycje i bardzo za nie dziękuje z góry!
Chciałbym schudnąć ale tez przybrać trochę masy mięśniowej no i na pewno zgubić ten brzuch i cycki.
Pozdrawiam.
siemka
Krzysztof Piekarz