Witam mam zamiar ćwiczyć na rzeźbę.
Mam do dyspozycji tylko atlas i rowerek
Wiek 16 lat
Waga 77KG
Wzrost 190
A oto mój Plan:
Poniedziałek
Klata wyciskanie nachwytem na atlasie 12 serii 8 powtórzeń
Triceps wyciskanie w chwycie motylkowym 9 serii 8 powtórzeń
Przedramie uginanie nadgarstka trzymając linkę dolnego wyciągu 2 serie 15 powtórzeń
Środa:
Plecy ściąganie górnego wyciągu do klatki 12 serii 9 powtórzeń
Biceps ciągnięcie dolnego wyciągu na modlitewniku 9 serii 8 powtórzeń i ciągnięcie dolnego wyciągu stojąc przed atlasem 3 serie po 9 powtórzeń
Piątek
nogi prostowanie nóg na atlasie 12 serii po 8 powtórzeń
barki ciągnięcie górnego wyciągu za kark 12 serii 8 powtórzeń
Chciałbym jeszcze dołożyć do tego planu jakieś ćwiczenie na te mięśnie pod pachami :D
Mam do dyspozycji tylko atlas i rowerek
Wiek 16 lat
Waga 77KG
Wzrost 190
A oto mój Plan:
Poniedziałek
Klata wyciskanie nachwytem na atlasie 12 serii 8 powtórzeń
Triceps wyciskanie w chwycie motylkowym 9 serii 8 powtórzeń
Przedramie uginanie nadgarstka trzymając linkę dolnego wyciągu 2 serie 15 powtórzeń
Środa:
Plecy ściąganie górnego wyciągu do klatki 12 serii 9 powtórzeń
Biceps ciągnięcie dolnego wyciągu na modlitewniku 9 serii 8 powtórzeń i ciągnięcie dolnego wyciągu stojąc przed atlasem 3 serie po 9 powtórzeń
Piątek
nogi prostowanie nóg na atlasie 12 serii po 8 powtórzeń
barki ciągnięcie górnego wyciągu za kark 12 serii 8 powtórzeń
Chciałbym jeszcze dołożyć do tego planu jakieś ćwiczenie na te mięśnie pod pachami :D
Krzysztof Piekarz