Szacuny
0
Napisanych postów
19
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
95
Tak jak w temacie nie chodzi mi o taki ogromny kaloryfer i wielka klate tylko żeby było widać bo mam taki można powiedzieć mini ale rzadko ćwicze i widać go tylko wtedy jak się brzuch odpowiednio ułoży a chciał bym tak normalnie
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Tak jak w temacie nie chodzi mi o taki ogromny kaloryfer i wielka klate tylko żeby było widać bo mam taki można powiedzieć mini ale rzadko ćwicze i widać go tylko wtedy jak się brzuch odpowiednio ułoży a chciał bym tak normalnie
Jeśli zadaje takie pytanie, czyli nic nie wie o treningu jeszcze, nie chodzi o wiek, ale wystarczę, ze spojrzę i juz wiem, ze trening, dieta nie są mu znane.
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Nie spamujcie.
Oczywiście, że masz szansę na kaloryfer. Wystarczy zdrowo się odżywiać i ćwiczyć. Jak jesteś ekto, to lepiej najpierw zmasuj trochę. Ale pod żadnym pozorem nie rób diety na redukcję w tym wieku.
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
*Volter - W tym wieku to on nie wie co to jest trening, nie wie co to jest redukcja, o diecie nie wspomnę.
Chłopaku, poczytaj różne artykuly na ten temat, a jak Ci się nie chce to graj w pilkę za młodu, rób brzuszki i powinno być ok.