SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy 14 latek może mieć kaloryfer?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95
Tak jak w temacie nie chodzi mi o taki ogromny kaloryfer i wielka klate tylko żeby było widać bo mam taki można powiedzieć mini ale rzadko ćwicze i widać go tylko wtedy jak się brzuch odpowiednio ułoży a chciał bym tak normalnie

Dawka

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak jak w temacie nie chodzi mi o taki ogromny kaloryfer i wielka klate tylko żeby było widać bo mam taki można powiedzieć mini ale rzadko ćwicze i widać go tylko wtedy jak się brzuch odpowiednio ułoży a chciał bym tak normalnie


Jeśli zadaje takie pytanie, czyli nic nie wie o treningu jeszcze, nie chodzi o wiek, ale wystarczę, ze spojrzę i juz wiem, ze trening, dieta nie są mu znane.
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 114 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3367
Trening, dieta, aeroby!!!
Coś jeszcze?
Pzdr.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95
Ale mam w ogóle jakieś szanse na kaloryfer mając 14 lat?

Dawka

...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
masz

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 370 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5425
nie lepiej wcastoramie kupic jakis ?
2

Garda na Wszystko i Wszystko Na Garde

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1014 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6169
Ja wole piec, szybciej sie rozgrzewa.
3
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie spamujcie.
Oczywiście, że masz szansę na kaloryfer. Wystarczy zdrowo się odżywiać i ćwiczyć. Jak jesteś ekto, to lepiej najpierw zmasuj trochę. Ale pod żadnym pozorem nie rób diety na redukcję w tym wieku.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
*Volter - W tym wieku to on nie wie co to jest trening, nie wie co to jest redukcja, o diecie nie wspomnę.
Chłopaku, poczytaj różne artykuly na ten temat, a jak Ci się nie chce to graj w pilkę za młodu, rób brzuszki i powinno być ok.
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4416
dokładnie :D daj se spokój z ciężarami, dzieciństwo masz
1

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 871
moja propozycja to --- https://www.sfd.pl/search.asp 

BASKETBALL

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95
Latam całymi dniami za piłką;p Ale wieczorem jak siedze np. do 2 w nocy to moge se porobić brzuszki^^

Dawka

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 lat, nadmierna kifoza piersiowa, POMOCY !

Następny temat

Za jaki trenig sie wziąść

electro
Polecane artykuły