Witam.
Rozpoczalem wlasnie swoja przygode z silownia , narazie tylko zapoznawalem sie z przyrzadami i podchodzilem do tego zbyt amatorsko, gdyz narobilem sobie tylko ogromnych zakwasow. Chcialbym rozpoczac trening z glowa, dlatego znajomy polecil mi taki plan treningu:
Pon: Klata, Plecy, Kaptury
Sroda: Biceps, barki
Piatek: Triceps, nogi
Doradzil mi na poczatek ilosc serii do kazdej czesci ciala max 9-12, pomyslalem, ze zrobie 3 serie w 3 roznych cwiczeniach i tutaj nasuwa sie moje pytanie co do ilosci powtorzen i doboru cwiczen , zabardzo skoksowany nie jestem, wiec wiele nie dam rady :)
Z gory dziekuje za pomoc.
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17
Waga: 60
Wzrost: 175
Cel treningowy: Masa, siła
Staż treningowy na słowni: tydzień
Uprawiane inne sporty: koszykówka
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full osprzęt siłownia
Dieta: dużo jeść
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
Rozpoczalem wlasnie swoja przygode z silownia , narazie tylko zapoznawalem sie z przyrzadami i podchodzilem do tego zbyt amatorsko, gdyz narobilem sobie tylko ogromnych zakwasow. Chcialbym rozpoczac trening z glowa, dlatego znajomy polecil mi taki plan treningu:
Pon: Klata, Plecy, Kaptury
Sroda: Biceps, barki
Piatek: Triceps, nogi
Doradzil mi na poczatek ilosc serii do kazdej czesci ciala max 9-12, pomyslalem, ze zrobie 3 serie w 3 roznych cwiczeniach i tutaj nasuwa sie moje pytanie co do ilosci powtorzen i doboru cwiczen , zabardzo skoksowany nie jestem, wiec wiele nie dam rady :)
Z gory dziekuje za pomoc.
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17
Waga: 60
Wzrost: 175
Cel treningowy: Masa, siła
Staż treningowy na słowni: tydzień
Uprawiane inne sporty: koszykówka
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full osprzęt siłownia
Dieta: dużo jeść
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
Krzysztof Piekarz