SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dobry plan FBW?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 348 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3227
A taki plan mógłby być?
trening A
1. przysiady ze sztanga 3*12 (Nogi)
2. Skłony ze sztangą na barkach (Dzień dobry) 3*12 (Grzbiet)
3. wyciskanie sztangi poziomo (Klatka) 3*12
4. podciaganie na drazku podchwytem 2*12 (Plecy)
5. wioslowanie sztanga 2*12 (Plecy)
6. wyciskanie sztangi w staniu (Barki) 2*12
7. unoszenie sztangi stojąc 2*12 (Biceps)
8. pompki na poręczach 2*12 (Triceps)
9. wspiecia na lydki stojąc 2* 40-45 powtorzen (Łydki)
10. Brzuszki 30/20/20 + unoszenie kolan na poręczy do klatki 1*12

trening B
1. wykroki ze sztangą 3*12 (Nogi)
2. MC 3*12 (Grzbiet)
3. wyciskanie sztangielek na ławce skosnej głową w górę 3*12 (Klata)
4. przyciaganie linki wyciaku dolnego w siadzie plaskim 2*12 (Plecy)
5. podciaganie na drazku nachwytem 2*12 (Plecy)
6. wyciskanie sztangielek w staniu 2*12 (Barki)
7. Unoszenie hantli(młotki) 2*12 (biceps)
8. wyciskanie francuskie leżąc 2*12 (triceps)
9. wspięcia stojąc 2* 40-45 (Łydki)
10. Brzuszki 30/20/20 + unoszenie kolan na poręczy do klatki 1*12

Sam już nie wiem jakim planem ćwiczyć. Pogubiłem sie, heh. Ten znowu za duży jest. Będe go z 3 godz ćwiczył.

Zmieniony przez - Pesta w dniu 2009-07-01 15:06:42

Zmieniony przez - Pesta w dniu 2009-07-01 15:34:28
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 348 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3227
Może ten plan będzie lepszy? No nie wiem, który jest dobry, chcę aby to wszystko grało i było jak najlepiej ułożone :)

trening A
1. przysiady ze sztanga na barkach 4*12 (Nogi)
2. wyciskanie sztangi poziomo (Klatka) 3*12
3. wioslowanie sztanga 3*12 (Plecy)
4. wyciskanie sztangi w staniu (Barki) 2*12
5. podciaganie na drazku podchwytem 3*12 (Plecy)
6. wspiecia na lydki stojąc 2* 40-45 powtorzen (Łydki)
7. unoszenie sztangi stojąc 2*12 (Biceps)
8. pompki na poręczach 2*12 (Triceps)
9. Brzuszki 30/20/20 + unoszenie kolan na poręczy do klatki 1*12



trening B
1. wykroki ze sztangą 3*12 (Nogi)
2. MC 3*12 (Plecy) 4 SERIE
3. wyciskanie sztangielek na ławce skosnej głową w górę 3*12 (Klata)
4. przyciaganie linki wyciaku dolnego w siadzie plaskim 3*12 (Plecy)
5. wyciskanie sztangielek w staniu 2*12 (Barki)
6. podciaganie na drazku nachwytem 12/10 (Plecy)
7. wspięcia stojąc 2* 40-45 (Łydki)
8. Unoszenie hantli(młotki) 2*12 (biceps)
9. wyciskanie francuskie leżąc 2*12 (triceps)
10. Brzuszki 30/20/20 + unoszenie kolan na poręczy do klatki 1*12

Zmieniony przez - Pesta w dniu 2009-07-01 18:16:51
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 348 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3227
Dobry ten plan? Może być?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 348 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3227
Ćwiczyłem tym planem dzisiaj i długo trening trwał. Nie da się go trochę skrócić? Proszę o wasze rady jak można go trochę skrócić aby było dobrze.

trening A
1. przysiady ze sztanga na barkach 4*12 (Nogi)
2. wyciskanie sztangi poziomo (Klatka) 3*12
3. wioslowanie sztanga 3*12 (Plecy)
4. wyciskanie sztangi w staniu (Barki) 2*12
5. podciaganie na drazku podchwytem 3*12 (Plecy)
6. wspiecia na lydki stojąc 2* 40-45 powtorzen (Łydki)
7. unoszenie sztangi stojąc 2*12 (Biceps)
8. pompki na poręczach 2*12 (Triceps)
9. Brzuszki 30/20/20 + unoszenie kolan na poręczy do klatki 1*12



trening B
1. wykroki ze sztangą 3*12 (Nogi)
2. MC 3*12 (Plecy) 4 SERIE
3. wyciskanie sztangielek na ławce skosnej głową w górę 3*12 (Klata)
4. przyciaganie linki wyciaku dolnego w siadzie plaskim 3*12 (Plecy)
5. wyciskanie sztangielek w staniu 2*12 (Barki)
6. podciaganie na drazku nachwytem 12/10 (Plecy)
7. wspięcia stojąc 2* 40-45 (Łydki)
8. Unoszenie hantli(młotki) 2*12 (biceps)
9. wyciskanie francuskie leżąc 2*12 (triceps)
10. Brzuszki 30/20/20 + unoszenie kolan na poręczy do klatki 1*12
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7053 Napisanych postów 63257 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787423
trening A
przysiady ze sztanga na barkach 4*12 (Nogi)
wyciskanie sztangi poziomo (Klatka) 3*12
wioslowanie sztanga 3*12 (Plecy)
wyciskanie sztangi w staniu (Barki) 2*12
wspiecia na lydki stojąc 2* 40-45 powtorzen (Łydki)
pompki na poręczach 2*12 (Triceps)
Brzuszki 30/20/20 + unoszenie kolan na poręczy do klatki 1*12



trening B
wykroki ze sztangą 3*12 (Nogi)
MC 3*12 (Plecy) 4 SERIE
wyciskanie sztangielek na ławce skosnej głową w górę 3*12 (Klata)
wyciskanie sztangielek w staniu 2*12 (Barki)
podciaganie na drazku podchwyt 12/10 (Plecy)
wspięcia stojąc 2* 40-45 (Łydki)
Brzuszki 30/20/20 + unoszenie kolan na poręczy do klatki 1*12

troszkę go okroiłem , mozesz dodatkowo połączyć łydki z brzuchem w serie łączone

jak będzie jeszcze za długi to zrobimy trening złożony z 4 ćwiczeń
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 348 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3227
Dzięki Rion za pomoc:) Poczytałem trochę o FBW i widzę, że są ćwiczenia też na triceps i biceps. Jednak dam te ćwiczenia. Do tego planu co mi wyżej napisałeś dodam biceps i triceps :

trening A
przysiady ze sztanga na barkach 4*12 (Nogi)
wyciskanie sztangi poziomo (Klatka) 3*12
wioslowanie sztanga 3*12 (Plecy)
wyciskanie sztangi w staniu (Barki) 2*12
wspiecia na lydki stojąc 2* 40-45 powtorzen (Łydki)
pompki na poręczach 2*12 (Triceps)
unoszenie sztangi stojąc 2*12 (Biceps)
Brzuszki 30/20/20 + unoszenie kolan na poręczy do klatki 1*12


Trening B
wykroki ze sztangą 3*12 (Nogi)
MC 3*12 (Plecy) 4 SERIE
wyciskanie sztangielek na ławce skosnej głową w górę 3*12 (Klata)
wyciskanie sztangielek w staniu 2*12 (Barki)
podciaganie na drazku podchwyt 2*max (Plecy)
wspięcia stojąc 2* 40-45 (Łydki)
Unoszenie hantli(młotki) 2*12 (biceps)
wyciskanie francuskie leżąc 2*12 (triceps)
Brzuszki 30/20/20 + unoszenie kolan na poręczy do klatki 1*12

Dobry plan? Wiem, że męcze :) Ale taki plan jest też dobry?


Zmieniony przez - Pesta w dniu 2009-07-03 13:35:15
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12276
podciaganie wez bardziej nachwytem bo przy podchwycie zaangazujesz bardziej biceps

lydki daj na koniec treningu tzn przed brzuche. reszta ok

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 348 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3227
trening A
1.przysiady ze sztanga na barkach 4*12 (Nogi)
2.wyciskanie sztangi poziomo (Klatka) 3*12
3.wioslowanie sztanga 3*12 (Plecy)
4.wyciskanie sztangi w staniu (Barki) 2*12
5.pompki na poręczach 2*12 (Triceps)
6.unoszenie sztangi stojąc 2*12 (Biceps)
7.wspiecia na lydki stojąc 2* 40-45 powtorzen (Łydki)
8.Brzuszki 30/20/20 + unoszenie kolan na poręczy do klatki 1*12



trening B
1.wykroki ze sztangą 3*12 (Nogi)
2.MC 3*12 (Plecy) 4 SERIE
3.wyciskanie sztangielek na ławce skosnej głową w górę 3*12 (Klata)
4.wyciskanie sztangielek w staniu 2*12 (Barki)
5.podciaganie na drazku nachwytem 2*max (Plecy)
6.Unoszenie hantli(młotki) 2*12 (biceps)
7.wyciskanie francuskie leżąc 2*12 (triceps)
8.wspięcia stojąc 2* 40-45 (Łydki)
9.Brzuszki 30/20/20 + unoszenie kolan na poręczy do klatki 1*12

Teraz dobrze? Aha. Biceps i triceps robić tak naprzemian? Że jak zrobie triceps 1 serie to po tym przechodze na biceps, żeby było szybciej? I wspięcia naprzemian z brzuchem też mogę robić? Szybciej wtedy trening zrobię. Aha. W tamtym starym planie robiłem podciąganie nachwytem. Czy teraz jak też będę to robił to nie zaszkodzi? Czy plecy się nie przyzwyczaiły już do tego? I wtedy mogą nie przybierać na masie.


Zmieniony przez - Pesta w dniu 2009-07-03 13:46:54

Zmieniony przez - Pesta w dniu 2009-07-03 13:49:30
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12276
tak jest to superseria. na bic i tric dobrze tak wchodzi. mozesz tak zrobic. w niczym to nie przeszkodzi Ci.

nie no cos Ty nie spokojnie mozesz robic nachwytem

Zmieniony przez - eeroo w dniu 2009-07-03 13:50:48

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 348 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3227
Panowie napiszcie jeszcze jak sie przyznaje Soga? Tam na dole jest przyznaj SOG'a, klikam na to i wyskakuje : czy chcesz oddac glos na temat'/uzytkownika - klikam ok, po czym wyskakuje okienko, ze juz glosowalem na ten temat i tylko pelnosprawni moga oddawac glos itp. Czy chcesz zostac pelnosprawnym uzytkownikiem? klikam ok i nic. Nie dodaje głosa czemu? Bo chcę wam soga dać a tu lipa.

Zmieniony przez - Pesta w dniu 2009-07-03 13:58:18
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

Dieta i czwiczenia

Shoty
Polecane artykuły