CZESC WAM!mowie od razu nie pytajcie o staz itp bo tu nie o to chodzi.oczekuje konkretnej odpowiedzi jak to jest z malymi partiami.Wiadomo ze biceps pracuje przy plecach jak i tric przy barkach czy klacie ale czy to wystarczy nie cwiczac malych do ich rozrostu? wiem mam takie pytanie czy po 3 seriach wyciskania na klate i 2 na barki robicie jeszcze tric osobno jak i po wioslowaniu i drazku bic?i czy rosnie? oczywiscie chodzi mi o fbw.To wyciskanie (klata+barki = 5s) to liczyc juz na trica i to samo do bica czy osobno je dac tez?
jak wy cwiczycie i czy macie efekty..czekam na odpowiedzi!
jak wy cwiczycie i czy macie efekty..czekam na odpowiedzi!
Krzysztof Piekarz