SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciężkie ćwiczenia na brzuch

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1592
Mam plan FBW 3 razy w tygodniu po 4 ćwiczenia (na masę). Chciałbym dorzucić coś na brzuch, ale dobranego z głową, bo na razie robię to "na co mam ochotę". Dobrze by było żeby to było jedno, dwa ciężkie ćwiczenia, naturalnie mogą być różne w ciągu tygodnia, ale tak dobrane żeby angażowały wszystkie części brzucha.
Do dyspozycji mam drążek, ławeczkę, obciążenie od sztangi i hantle oraz ab-wheel.

Atlas ćwiczeń znam :p, szukać na forum też szukałem, postów na temat ćwiczenia brzucha jest milion ale w każdym temacie jest prawie to samo... "6W do d*y..., ABS2 do d*y...". Jak ćwiczę robię zwykle unoszenie nóg jak w ABS, dragonflag, ab-wheel... Chodzi mi o to żeby ktoś to ułożył w całość, żeby skuteczność była jak najwyższa. Może mają być po sobie ćwiczenia na przemian spinające i rozciągające brzuch (np. spięcia -> ab-wheel) a może właśnie zupełnie odwrotnie. No i dobrze by było zaangażować także skośne.

Z góry dzięki za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
temat poruszany miljart razy. Naucz sie szukac/czytac a najlepiej wlącz mózg.

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1592
"włącz mózg" i pisze mi to gość który napisał "miljart"

Miliard razy przeczytałem już, że najlepsze są MC i przysiady, a do tego inne ciężkie ćwiczenia jak humanflag, dragonflag itp. i dlatego je robię. Pytanie jest raczej jak je połączyć w sensowny plan dopasowany do moich potrzeb, żeby nie było to tylko bezsensowne napier*anie brzuszków, a przemyślany trening.

Zmieniony przez - pin54 w dniu 2009-06-15 15:28:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki plan treningowy jest dla mnie najlepszy?

Następny temat

FBW pytanie o male partie

WHEY premium