SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy mam szanse na pokazach? ponad 3 lata stazu

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 949
















Wiek 18 lat
Waga 73-75 kg
Wzrost 180cm
Staz treningowy 3~ lata




Zmieniony przez - PabloLcaa w dniu 2009-06-10 14:50:31
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7625
Fajnie mi sie podoba a na zawody 10 kg masy przy tym poziomie tłuszczu a soga dam za przedostatnią fote

"Siła, masa brak k****a" :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 878 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40578
Na jakich pokazach?
Za mało masy
przedostatnia fota dobra

"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 949
Wlasnie chcialem teraz kupic bialko i aminokwasy i cos przytyc no i obowiazkowo do tego jakas dietke :)
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 4017 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33049
Za mało masy , za małe obwody i klatka do poprawy

Zmieniony przez - mateusz54 w dniu 2009-06-10 14:53:03
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26264
Sylwetka ladna ale ja bym dorzucil troche miesa .

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 949
a jakies rady... ?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 8678 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54691
Ładnie wyrzeźbiony jesteś, ale trochę chudo jest... i górne partie klaty popraw

Zmieniony przez - Laciu1992 w dniu 2009-06-10 14:57:58
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 8678 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54691
A i dam SOGa, bym zapomniał
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 608 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6208
Zacznij ćwiczyć nogi i dorzuć mięsa na klatę.
Brzuch i plecy fajnie wyrzeźbione. Pozdro

"Po dzikich, wolnych wilkach zostały tylko sny
Nie krzykną już "obława", nie będzie żadnej walki
Bo nie ma więcej wilków, zostały tylko psy"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 694 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16612
Szczupło.

zdrówka

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26264
Najwazniejsza dieta i dobry trening . Miecha musisz dorzucic na klate i nad bicem musisz popracowac . Cwiczysz cos na srodek klatki ?

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1.5 roku treningow (17 lat)

Następny temat

sylwetka do oceny

electro
Polecane artykuły