SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kilka pytań początkującego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1206
Cześć.

Jestem początkujący i potrzebuję kilku porad. Planuję zacząć ćwiczyć tym planem FBW:

Nogi: Przysiad ze sztangą, 3s
Plecy: Wiosłowanie sztangą/Martwy ciąg, 3s - co wybrać ? + Podciąganie na drążku, 3s
Klata: Wyciskanie sztangi płasko, 3s
Barki: Wyciskanie zza głowy, 2s
Biceps: Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc podchwytem, 2s
Triceps: Wyciskanie wąsko sztangi, 2s
Brzuch: Brzuszki, 3s - co byście tu polecili ?

W dni nietreningowe mam zamiar robić pompki. Mam trochę odżywek, które zostały mojemu bratu i chciałbym je użyć - Olimp Glutoral 1000, białko Ostrowia i witaminy B12.

Jakiś czas temu ćwiczyłem z dwa miesiące, ale były to nieprzemyślane ćwiczenia, więc mój staż oceniam na prawie zerowy. Reszta powinna znaleźć się w ankiecie.

Kiedy brać białko ? I czy mogę zacząć brać wszystkie odżywki na raz ?

Z góry dzięki za pomoc


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 76

Wzrost: 187

Cel treningowy: Masa

Staż treningowy na słowni: 2 miesiące - nieprzemyślane

Uprawiane inne sporty: Brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Ławka, hantle, drążek, sporo obciążenia

Dieta: Jest w planie

Przeciwskaznania medyczne: Brak

Zażywane suplementy: Póki co brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 255 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3362
plecy: MC to podstawa :)
Triceps:Francuskie wyciskanie sztangi leżąc

Po co pompki w dni nie treningowe ? Miesien musi miec czas na regeneracje,tylko wtedy urosnie :)

Na brzuch masz cala game roznych cwiczen wybierz te ktore najbardziej ci odpowiadaja :)

Jestem zielony ^_^ xD
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pozdro z HoLaNdIi !! ^_^

...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787449
martwy ciąg zamiennie z przysiadami unikaj ich połączenia na jednym treningu na Twoim poziomie wytrenowania

pompki do wyrzucenia

wyciskanie zza karku do zmiany na wciskanie hantli
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1206
Okej, dzięki za pomoc. Podpowiecie jeszcze coś w sprawie odżywek ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 112 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4606
proponuje sprzedać - w przypadku, w którym ułożysz dobrą dietę (vide dział ODŻYWIANIE - posty podwieszone), w której nie będzie Ci nic brakowało
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90
jak bedziesz cwiczyc martwy to cwicz nie zaduzym ciezarem na poczatku zeby kregoslup przyzwyczajic bo jak zaczniesz walic na maxa to bedziesz mial problemy za pare lat , a kregoslup najwzniejszy ! i stopniowo do gory , ( najlepiej kup pas )
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8584
Pas jest największym złem na początku. Powolna progresja i ciągła nauka techniki to wszystko czego potrzebujesz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90
patay a to niby dla czego pas to najgorsze na poczatek ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1206
Pompki chciałem robić dla ogólnej formy i kształtu klatki, bo ponoć dużo dają.

Ponawiam pytanie o odżywki.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 837 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12361
proponuje sprzedać - w przypadku, w którym ułożysz dobrą dietę (vide dział ODŻYWIANIE - posty podwieszone), w której nie będzie Ci nic brakowało
Kolega powiedział Ci co możesz z nimi zrobić
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1206
Gdzieś na forum znalazłem tą dietę, co o niej myślicie ?
1. Placki z 2 jajek, 4 białek jaj, 30g rodzynek oraz 100g płatków owsianych (44g białka, 90g ww, 12g tłuszczu)
2. Chleb razowy żytni 150g, 150g szynki z indyka, margaryna 80% 30g (33g białka, 77g ww, 28g tłuszczu)
3. Makaron 125g, Ser twarogowy chudy 175g, Kefir 2% 150g (50g białka, 91g ww, 8g tłuszczu)
4. Ryż 100g, 175g piersi kurczaka bez skóry (44g białka, 79g ww, 3g tłuszczu)
5. Kasza gryczana 100g, 175g pieczeni z wołowiny, 20g oliwy z oliwek, 100g pomidorów (51g białka, 74g ww, 30g tłuszczu)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja przyjazna dla masy miesniowej

Następny temat

Plan Treningowy

electro
Polecane artykuły