Szacuny
189
Napisanych postów
65575
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
188925
nie ma pojecia "efektywniejsze" wszytsko zalezy od rodzaju diety, od treningow silowych i od ilosci czasu ktory sie poswieca treningom w ogole.
Oba rodzaje treningu maja swoje wady i zalety.
Szacuny
0
Napisanych postów
101
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1224
ok!! A moze mi ktos wytlumaczyc jak najlepiej robic Aeroby? Od jakiego czasu zaczynac, czy dodawac cos z kazdym treningiem, i tak samo jak robic HIIT- od jakiego czasu zaczynac, co dodawac, co ile to dodawac? W jakich porach biegac? Rano na czczo? czy moze w innych porach??
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11184
Napisanych postów
52123
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Wszystko zależy jakie masz cele, jaki BF etc.
Inaczej sprawa wygląda u grubaska który chce zrzucić 20kg, a inaczej u osoby która jest po masowaniu i chce obniżyć swój BF
Szacuny
4
Napisanych postów
157
Wiek
46 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
6718
ufopb: Jeżeli nigdy nie robiłaś hiit'a zacznij od aerobów. 30 minut truchtu 2-3 razy w tygodniu. Po ok. 2 tygodniach spróbuj wykonać porządnego hiita 40 sek truchtu/20 sek sprintu max. 5 interwałów. Po ok 2-3 tyg. zmień proporcję trucht/sprint (30/30). Przed i po zrób ok. 5 minut rozgrzewki (spokojny truchcik powinien wystarczyć). Miłej zabawy i duuużo samozaparcia bo będzie Ci potrzebne szczególnie jak przyjdzie kryzys po pierwszym hiicie :) Ps. HIIT jest dla twardzieli!
Szacuny
5
Napisanych postów
162
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
1848
Mój kolega od miesiąca ćwiczy HIIT (tzn. tak nam się wydaje, że to HIIT .
Interwały w formie: 30 spokojnie 15 ostro. 5 interwałów w ciągu sesji.
I tu frustracja bo po miesiącu jego waga....nie zmieniła się wcale :/
Co innaczej ma zrobić żeby ten HIIT zadziałał ?
PS. Nie zmieniał diety, nie zmieniał pozostałych treningów zmienił za to to.....że zwiększył swoją tygodniową aktywność o trening HIIT 3 razy w tygodniu, więc nastąpiła istotna zmiana i powinny być jakieś efekty.
"Po tym mistycznym wydarzeniu zacząłem wierzyć w życie okołoziemskie."
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11184
Napisanych postów
52123
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Waga nie jest jedynym wyznacznikiem. Niech patrzy w lustro i mierzy obwody.
I jeszcze jedno. Robi te interwały od miesiąca? Tak to organizm przywyknie i nie będzie efektu. Niech zmienia interwały, dokłada kolejne. Inaczej będzie lipa.
Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2009-05-18 22:45:39
Szacuny
8
Napisanych postów
680
Wiek
45 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
10203
waga musi iść w dół, jeśli jest wysiłek i dieta na minus. jeśli po dwóch tygodniach nie idzie nic w dół, obcinaj kalorie i/lub zwiększaj czas/częstotliwość wysiłku sportowego.