Na wstępie zoobrazowanie 'o co chodzi';
sfd - menu
inso - menu
// Zmiany mają dotyczyć wszystkiego co znajduję się ponad 'belką' "działy tematyczne" //
Czekamy na propozycję zmiany , wizualizację wyżej podanych 'rejonów forum'
Zupełnie od nowa
- z napisem "Sportowe Forum Dyskusyjne'
- logo Sport.pl także (można je zobaczyć na stronie www.sport.pl czy na sfd przy dziale Formula 1)
- ikonami jak na www.kulturystyka.pl (u góry), czyli odnośnikami do naszych serwisów takich jak www.plany.sfd.pl, www.fight24.pl, itd (to co na kulturystyka.pl)
- oczywiście inne odnosniki z tego obecnego menu takze musza tam byc czyli logowanie/wylogowanie z forum, KONTAKT, edycja profilu itd
Info od Bulmastifa
"najlepszą wizję wdrożymy
a autor wybranej propozycji otrzyma nagrodę"
Podobny topic umieszczam w paru działach na obu forach,
prace konkursowe proszę umieszczać tylko w jednym z tematów, czyli w tym przypadku --> TUTAJ UMIESZCZAMY PROJEKTY, PROPOZYCJE, PRACE: https://www.sfd.pl/KONKURS_GÓRA_FORUM_/_GÓRNE_MENU-t498115.html (czyli ten topic jest GŁÓWNYM)
Przy okazji przydałaby się też propozycje nowego logo dla sfd
Zmieniony przez - Banan w dniu 2009-05-13 11:59:32
Zmieniony przez - Banan w dniu 2009-05-13 12:00:20
http://www.sfd.pl/TEST_spalacz_REDOX_EXTREME-t1165501-s45.html - redukcja 2018
http://www.sfd.pl/-t1090712-s450.html -> blog treningowy
Krzysztof Piekarz
bo własnie takową tendencje mozna dzisiaj wszędzie zaobserować
(patrz ---> Allegro - to co zrobili to jest doskonaly przyklad jak zepsuc swoj styl upodabniając sie do konkurencji) Owszem przydałby sie delikatny lifting gdyz sporo elementów ma juz mocno archaiczny wyglad ale to tylko KOSMETYKA
(swoją droga swietna analogia do domina)i przeanalizują wszystko doglebnie oraz podejmą własciwe decyzje wskutek czego forum nieupadnie pod naporem fali wczesniej wspomnianego domina
Mam nadzieje ze osoby odpowiedzialne za sfd nie zachowaja sie tak jak ludzie slepo wysylajacy swoje adresy e-mail przez kilkadziesiat stron w temacie o plakatach animala
Z szata graficzna SFD każdy się oswoił i nikt nie zamierza jej zmieniać... no chyba ze widzisz gdzieś o Tym wzmiankę to mi wskaż...