SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mało umięśnione łydki - chłopak [foto]

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15083
Szkoda kasy, na steperze to schudniesz, a nie nabierzesz masy:P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21
aha dzieki Riobson masz odemnie Sog'a :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15756
Jak Ty masz chłopie uda takie jak łydki Weź się za ćwiczenie wszystkich partii ciała.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 138 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1209
Ta, łydki masz wporządku, nie jest zle :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1859 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31643
Ja bym raczej powiedział, że uda masz słabe a nie łydki

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 432 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3094
No i pamietaj ze trenujac łydki powinienes je naprawde poczuc, dosłownie zeby piekły, bo seriami po 10 czy 15 powt to nic nie zdziałasz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1863 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10790
Na łydki najlepiej ćwyczyć tak, że pompujesz je na maksa powtórzeniami czujesz, że już nie możesz to robisz jeszcze kilka powtórzeń np po 4 sekundach przerwy
To mięsień który ciężko ruszyć, pracuje on praktycznie o każdej porze dnia dlatego trening łydek musi być niezwykle cięzki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28612
Jedyna zaleta jest taka ze masz łydki proporcjonalne do ud

ps. idz na silownie

Zmieniony przez - Bialymis w dniu 2009-05-08 17:39:08
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21
ułożyłem sobie taki plan :
kładę na ziemię encyklopedię i robię wspięcia na palcach na maksa w gore i na maksa w dół tak :
30 NA OBU
20 OSOBNO
25 NA OBU
15 OSOBNO
20 NA OBU
15 OSOBNO
20 NA OBU
10 OSOBNO
10 NA OBU

i tak wygląda jedna seria i takich kilka z przerwami tak po 1 - 2 minuty :)
Co myślicie?
bo po jednej takiej serii pieką mnie łydki to chyba dobrze :]
Jak coś to doradźcie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15756
Lepiej zmniejszyć ilość serii a weź w łapy jakiś ciężar
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chciałbym troche zredukować mase mięśniową

Następny temat

MÓJ TRENING (SPRAWDŹ) - rzeźba

electro
Polecane artykuły