Jeśli chodzi o trening wporządku, z tym że zaznaczam, że 2 serie w pełni na klatke wystarczają, jest to taka partia co naprawde nie potrzebuje większej niż inne ilości serii, wręcz przeciwnie nawet mniejszą ! Wielu osobom klatka rośnie najsłabiej, bo . . . ją najwięcej ćwiczą, ale licze że wiesz co robisz. Jeśli chodzi o trening jest wporzadku.
Jeśli chodzi o progresje to jak najbardziej mozesz robić tą co opisałeś.
A co do mc, pisałem nie raz o kluczowości tego ćwiczenia i wręcz podstawowym znaczeniu, ale nikogo przecież do niego z was nie będę zmuszać, ale to iż nigdy jego nie robiłeś nie oznacza że nie możesz zacząć ! Początkowo z małymi ciężarami przykłodowo 30 kilogramów czy mniej bądź więcej nie wiem ile dla Ciebie to jest mało. Poprostu przyzwyczajać owe mięśnie, bo słabe dolne partie pleców to mocno ograniczony przyrost siły w innych ćwiczeniach.
Jeśli chodzi o progresje to jak najbardziej mozesz robić tą co opisałeś.
A co do mc, pisałem nie raz o kluczowości tego ćwiczenia i wręcz podstawowym znaczeniu, ale nikogo przecież do niego z was nie będę zmuszać, ale to iż nigdy jego nie robiłeś nie oznacza że nie możesz zacząć ! Początkowo z małymi ciężarami przykłodowo 30 kilogramów czy mniej bądź więcej nie wiem ile dla Ciebie to jest mało. Poprostu przyzwyczajać owe mięśnie, bo słabe dolne partie pleców to mocno ograniczony przyrost siły w innych ćwiczeniach.
Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.