SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW Geneza, Zasady, Podsumowanie.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
można, możesz -co jest wskazane- obydwie te metody połaczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 752 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5227
dziekowa

Cytat: słuchaj młody, bez soku w tym sporcie nic nie zrobisz.... nauczyć Cie bić w dupe ..czy sam sprobujesz w domu ? <<--- From Animal.pl



Moj Test: http://www.sfd.pl/Atak_na_Mase_Xp+KA_by_Chamillion-t336616.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to i ja się wpiszę na tym wątku Bo stostuję FBW od jakichś 5-6 lat Co prawda moim celem nie jest bynajmniej budowa mięśni ale dzięki niemu trzymam dobrą (przynajmniej moim zdaniem )formę . Wszystkim maniakom 'splita' polecam choćby dla odmiany przetestowanie FBW

ja w tym momencie po tylu latach fbw już czułbym się chory gdybym na treningu nie poruszył jakiegoś mięśnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...no to jestes chyba rekordzistą- bo FBW z zasady jest treningiem podstaw, nie ma raczej możliwości 'wykuć" cialo za jego pomoca

a jako odskocznie od splita- jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może faktycznie coś bym zmienił.. Myslisz że miałoby sens dorzucić np po 2 ćwiczenia po 2 serie na określoną grupę, inną na każdym treningu?
Bo teraz czuję się po treningu naprawdę Ok, ale faktycznie nie czuję żebym robił jakieś postępy, żeby jakaś grupa dostawała konkretnie w kość - po prostu jestem zdrowo równomiernie zmęczony i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
a zmieniasz sposób wykonywania FBW co 8-10 tyg ?

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2828
Witam, mam pytanko - mozna wrzucic jakies cwiczenia na przedramie? Czy same zlozone, bez izolowanych chociaz w sumie jak sa cwiczenia na bicka to moze i przedramie tez powinno byc ok, bo akurat na przedramieniu by mi zalezalo

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rothen, zmieniam, ale zmiany nie są planowe i systematyczne, a intuicyjne, z treningu na trening. Trzon treningu stanowią te same ćwiczenia, złożone i wielostawowe (przysiady, podciąganie na drążku, wyciskanie) - tych robie po 4-5 serii na sporym ciężarze; co do pierdółek na małe grupy to przeważnie 2-3 serie. I tak jak mówię, jade tak od paru lat. Co drugi trening aeroby dość ostre. Nie licze kalorii ,jem zdrowo, ale żadnych supli. Nie mam takiej żyły jak miałem kilka lat temu - do tej pory myślałem że to normalne skoro jestem starszy (28l). Hmm ale to chyba nie do końca tak. Wezme się za trening może zrobię jakiś wątek dziennikowy strzele jakieś foto na poczatek i sie zmotywuję.. Sorry za OT. JAk masz jakieś rady/sugestie to będę wdzięczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ogólnie rzecz biorąc cały plan masz dobry.

Sugestie/rady

spróbuj zamienić aeroby na hiit

https://www.sfd.pl/Trening_Interwałowy_HIIT_Upgrade-t383862.html

to powinno wystarczająco zaskoczyć organizm by ruszyło.


Oczywiście z wiekiem jest trudniej, spada tempo metabolizmu i trzeba troche wiecej się przykłdać, z tym że plusem wieku jest doświadczenie, bo wiesz już co jak na ciebie działa zarówno jeśłi chodzi o diete/trening.

dasz radę.

możesz dla lepszego mojego zrozumienia sprawy wrzucić zdjęcia czy to tutaj, czy to na priv.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2828
Odswiezam bo moje pytanie tak przeszlo bez oddzwieku ;) - mozna dorzucic jakies cwiczenia na przedramie do treningu a jesli tak to ile razy przy treningu 3 razy w tygodniu, robic na kazdym?

Impossible is nothing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

barki+bic? czy plecy+ bic?

Następny temat

cel masa, pytanie czy dobrze?

WHEY premium