Witam i prosze o porade.Cwicze 3 miesiąc plan mam taki poniedziałek klata - ławka pozioma,skos dodatni i ujemny zawsze zaczynam samym gryfem nastepnie 3x50kg i 2x60kg nastepnie biceps również na poczatku sam gryf stojąc 4x25kg uginanie ramion ze sztangielkami supinacja 4x10kg, uginanie o kolano 4x10kg wtorekplecy martwy ciąg 3x60 i 2x70 wiosłowanie sztangą 3x40kg 2x45 wiosłowanie sztangielkami 4x15kg triceps wyciskanie leżac wąskim uchwytem 4x50kg wyciskanie francuskie 4x25kg wyciskanie hantli francuskie 4x15kg środabarki wyciskanie sztangi stojąc z klaty 4x40kg unoszenie sztangielek bokiem 4x5kg unoszenie sztangielek bokiem w opadzie tłowia 4x5kg nogi przysiady ze sztangą na plecach 4x40kg na kazdym treningu robie brzuszki na skosnej ławeczce teraz już z obciazeniem ktore trzymam za głową 4x5kg czwartek cwiczenia z poniedziałku potem dwa dni odpoczynku
Zauwazyłem przyrost masy i siły ale mam problem ze stawami konkretnie prawy bark mnie boli lewy tez ale nie tak mocno pracuje na zmiany nocki mam tez może za mocno sie obciązyłem nie ma mi kto doradzić ani ułozyć planu pod mój wiek
mam 46 latek 176cm waga76kg brzucha nie mam
w klacie105cm brzuch 90cm biceps36cm uda 56cm nie jest tak ze mną żle jak na ten wiek
sport winsurfing, nie biore żadnych odżywek bardzo prosze o porade bo takich starszych facetów nie ma za dużo na siłowni i obserwójc ich widze tylko chaos w ich ćwiczeniach mam dostep do róznych sztang i chantli bo chodze na siłownie
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
Waga: 76
Wzrost: 176
Cel treningowy: siła i wygląd:)
Staż treningowy na słowni: rozpoczęty 4 miesiąc
Uprawiane inne sporty: windsurfing
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ful
Dieta: nie mam
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
Zauwazyłem przyrost masy i siły ale mam problem ze stawami konkretnie prawy bark mnie boli lewy tez ale nie tak mocno pracuje na zmiany nocki mam tez może za mocno sie obciązyłem nie ma mi kto doradzić ani ułozyć planu pod mój wiek
mam 46 latek 176cm waga76kg brzucha nie mam
w klacie105cm brzuch 90cm biceps36cm uda 56cm nie jest tak ze mną żle jak na ten wiek
sport winsurfing, nie biore żadnych odżywek bardzo prosze o porade bo takich starszych facetów nie ma za dużo na siłowni i obserwójc ich widze tylko chaos w ich ćwiczeniach mam dostep do róznych sztang i chantli bo chodze na siłownie Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
Waga: 76
Wzrost: 176
Cel treningowy: siła i wygląd:)
Staż treningowy na słowni: rozpoczęty 4 miesiąc
Uprawiane inne sporty: windsurfing
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ful
Dieta: nie mam
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
1
Krzysztof Piekarz