Witam. Mam 175 cm wzorstu i ważę 65 kg .
Chciałbym trochę przybrać na masie.
Czy ktoś byłby na tyle miły aby ułożyć mi odpowiedni plan treningowy?
Do dyspozycji mam tylko 2 hantle 7 kilowe
Z góry dziękuje i pozdrawiam
Chciałbym trochę przybrać na masie.
Czy ktoś byłby na tyle miły aby ułożyć mi odpowiedni plan treningowy?
Do dyspozycji mam tylko 2 hantle 7 kilowe
Z góry dziękuje i pozdrawiam
Krzysztof Piekarz

