czesc.
cwicze od 2 miesiecy. to byl okres "przygotowawczy" tak to nazwalem
moim celem jest masa.
mam problem poniewaz chodze do liceum, wychodze rano o 7.40 a wracam o 15.00
i mam taki problem, bo w szkole jedyny danie to kanapki(zwykla bulka, plasterek kielbachy pomidor, czasem zolty ser) kanapki i drożdżówki ..........
czy wy tez macie takie problemy? jak sobie z nimi radzicie??
cwicze od 2 miesiecy. to byl okres "przygotowawczy" tak to nazwalem
moim celem jest masa.
mam problem poniewaz chodze do liceum, wychodze rano o 7.40 a wracam o 15.00
i mam taki problem, bo w szkole jedyny danie to kanapki(zwykla bulka, plasterek kielbachy pomidor, czasem zolty ser) kanapki i drożdżówki ..........
czy wy tez macie takie problemy? jak sobie z nimi radzicie??
Krzysztof Piekarz