SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

W trakcie Redukcji 100kg

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1769
Witam wszystkich.
Trenuje od 4 lat, niestety 2 lata byly przerwy ( operacja Barku).
No i niestety spasłem sie niesamowicie. 0 Treningów i diety.Olałem cały ten sport i w sumie zrezygnowałem z niego już.
Lecz dopadło mnie ponownie i sie wziołem za siebie.
Oto pare Fotek z początku Stycznia 2009
i pare z końca Lutego 2009













po prawie 2 miesiącach





















Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
No widać zmiane, ćwicz dalej a na pewno efekty będą super.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1902 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13287
Duze kaptury na 5 zdjeciu
cwicz dalej jest progres
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1487
Witam
Zycze duzo wytrwalosci i trzymaj tak dalej, na sadelku sporo straciles teraz tylko budowac miesnie ,super rezultat w tak krotkim czasie ,napewno duzo wyzeczen cie kosztowalo.
Pozdawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1769
jeszcze jedno

widać troche Bark
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1769
Z brzucha poszły 3cm (97cm)
w łapie przybyły 2cm (teraz 43cm)
klatka 122cm ( 2cm więcej)
Barki 136cm ( 3cm więcej)
Udo 64cm (2 cm więcej)
Waga 98kg (2 kg mniej)

Rozkręcam sie, dieta jest b.dobra tzn. wysokobiałkowa, niskowęglowodanowa, niskotłuszczowa.

Normalne że teraz fajnie poszło po tak długiej przerwie, zobaczymy jak będzie dalej.

Bardzo fajne Forum, (najlepsze!!!!)
Pozdro Adam
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52544
Na redukcji zarzuc zdrowe tluszcze do diety. Wegle tylko z niskim IG.

Ogolnie to srednio jest, bierz sie za siebie

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1769
Dodam że Omega 3 oczywiście są.
Aeroby 5x1godz. week

Spalaczy nie używam, nie działają na mnie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11026
Super poprawa :D Ciekaw jestem jak będziesz we wakacje wyglądał :D

Masz jakies stare fotki jak kiedyś ćwiczyłeś?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1769
Mam pare, ale nic ciekawego
83kg






80kg





Zmieniony przez - adamski291 w dniu 2009-03-01 21:27:04
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1769
102kg
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Forma od nie chceni ;D

Następny temat

wrobcio

electro
Polecane artykuły