SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

nowy plan FBW

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 404 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4360
a plan jest dobry??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8584
Otrzymałeś już linki z gotowymi planami i nawet pewnie tam nie zajrzałeś, a co do planu zmień prostowanie nóg na przysiad, mc na rumuński mc, a zamiast unoszenia na barki daj wyciskanie z klatki (na barki oczywiście)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 404 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4360
no dobra ale ty chyba nie przeczytales moich wypowiedzi tutaj... nie moge wykonywac przysiadow ani zadnych wyciskan na barki poniewaz mam skolioze a martwy ciag to chodizlo mi o ten rumunski tlyko zapomnialem dodac
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7409 Wiek 54 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39811
loxx91

napisalem,abys ustalil jakie dokladnie cwiczenia mozesz robic,a jakie nie-a ty dajesz oprocz mc takze wioslowanie.
to jak to w koncu jest z tym twoim kregoslupem?

moze w twojej sytuacji przysiad nie jest najszczesliwszym rozwiazaniem....ale to nie znaczy,ze masz w jego miejsce wstawic to smieszne cwiczonko z programu dla rehabilitanta!
musisz wybrac takie cwiczenie,w ktorym bedziesz mogl przeciazyc,czyli uzyc odpowiednich obciazen,a w prostowaniu to co sobie mozesz zrobic?

pisz dokladnie.
jesli widze w zapisie : MC,tzn.,ze ktos ma na mysli ciezka,klasyczna wersje.

nawet!jesli sie pomyliles i mial byc RDL,to i tak nie rozumiem,bo przeciez kregoslup....
juz nic nie wiem.

pozdrawiam.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 404 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4360
Lekarz powiedzial mi (ale nie sprawdzajac kregoslupa :/) ze ogolnie przy skoliozie nie moge wykonywac cwiczen na stoja w pozycji wyprostowanej i glownie chodzilo mu o to zeby nie robic wyciskan na barki ani przysiadów a jak sie pytalem czy martwy ciąg moge robic to powiedzial ze moge robic
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7409 Wiek 54 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39811
loxx91

czyli plan dla ciebie moglby wygladac tak:

1. klasyczny MC

2. uginanie nog w lezeniu na maszynie

3. wyciskanie na lawce

4. wioslowanie

5.wznosy ramion bokiem

6. drazek

+
brzuch lub lydki

(oczywiscie,mozesz zastosowac inna kolejnosc-nie ruszajac pierwszej na liscie pozycji MC)

pozdrawiam.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 404 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4360
ok wielkie dzieki za pomoc gdybym mogl to bym dal soga dzieki jeszcze raz i pozdrawiam:)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana treningu ...co myslicie? co zmienic?

Następny temat

FBW - Piszę jeszcze jeden temat , trening OK

electro
Polecane artykuły