SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jest jakis srodek na wzrost ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16
Witam. Przepraszam jesli pisze w złym dziale.

Mam nastepujacy problem:

Mam 25 lat i 160 cm wzrostu ;/ szukam porad, linków gdzie mógłbym troche poczytać. W sumie to mi do tej pory nie przeszkadzało ale nawet do pracy jako kierowca nie moge isc bo ledwie siegam do pedałów w tirze ;/


Prosze o jakies wypowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1816 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31219
Hormon wzrostu pomaga jako tako ale w młodszym wieku przed bodajże 16 rokiem życia teraz raczej nic ci nie pomoże
nie martw sie jakoś dasz rade

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16
Ze dam rade to wiem ale troche w zyciu przeszkadza ;/

Nawet na motorze ledwie siegam palcami ziemi a to moja zyciowa pasja ;p
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45102
hgh

desiderata

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16
pytanie tylko czy w moim wieku to pomoze ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 337 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20808
Teraz to raczej już nie możliwe, żebyś podrósł.

Heeej! RKS! do boju Radomiak Radom
Czy dzisiaj wygramy, czy dzisiaj przegramy - Radomiak to zawsze PANY!

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7409 Wiek 54 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39811
czy jeszcze macie jakies madre propozycje dla kolegi?

oczywiscie,ze teraz to musztarda po obiedzie.

zreszta....twoj problem jest natury emocjonalnej,takze rozmowa z psychologiem bedzie dobrym wyjsciem.

mowie serio-zebys sobie nie pomyslal,ze to jakies jaja,ze chce cie obrazic,czy cos w tym stylu.
naprawde.
przemysl to.

pozdrawiam.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16
No co wiec szkoda, zapytac było warto, trzeba bedzie kupic wyzsze buty hehe :)


traktor71 ja nie mam problemu bo to ze jestem niski to mi zasadniczno nie przeszkadza, no po za kilkoma rzeczami jak np yamaha r1 :)
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7409 Wiek 54 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39811
no i spoko.

pozdrawiam.

"live and die in the squat rack"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki trening dla mnie?

Następny temat

Trening Masa+Siła prosze o ocenę:)

electro
Polecane artykuły