SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia na wzrost

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WzrosT: 180cm
Wiek: 15lat
Czy któs mi powie co robić żeby urosnąć??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 428 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3631
To czy ktoś zakończył swój wzrost można ocenić na podstawie tego czy chrząstki kości są zrośnięte. Czy trzeba koniecznie zrobić zdjęcie rentgenowskie czy z zewnątrz też jakoś to widać? Jak ktoś ma takie zdjęcią to niech wklei je tutaj.

Ze sportem jak z seksem: wolę uprawiać niż patrzeć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to masz taki wzrost i wiek jak ja :) ale watpie by był sprawdzony sposob :( (wpieprzaj danonki :P)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
słyszalem ze sa psooboy np. hustanie sie na drazku ale nie wiem czy dziala moze ktos kto sie zna looknie powie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozciagaj kregoslup na drazku codziennie, nie obciagaj kregoslupa na silowni to cos ci pewnie przybedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2519
proponuje potrenować zwis na szubienicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 428 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3631
Powiedz mi szczrze czy 180cm w wieku 15lat to mało? Czy wszyscy w twoim wieku są od ciebie wyżsi że uważasz że to mało??

Ze sportem jak z seksem: wolę uprawiać niż patrzeć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
Witam:) To tak ja mam 16 lat i mam 180 cm wzrostu ale wszytsko przez siłownie poniewaz obciazałem kregosłup:(I wiem ze juz nie urosne bo stoi mi wzrost juz od roku taki sam tylko waga sie czsto zmienia jak pilnuje diety i jem odzywki mam 73 a jak nie mam 67 tak jak teraz na dzien dzisiajeszy...najlepiej nie cwicz na kregosłup,czesto wes zwisaj na drazku jakis czas to cie rozciagnie...i czekaj moze cos urosniesz...pozdrawiam KLIMO

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 428 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3631
To że nie rośniesz od roku nie znaczy że wogóle już nie urośniesz. I teoria że siłownia hamuje wzrost jest wg. mnie bez sensu. Niektórzy mówią że "ćwiczyłem X lat i nie urosłem". g**** prawa "brałem sterydy i dlatego nie urosłem"

Ze sportem jak z seksem: wolę uprawiać niż patrzeć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też kiedyś bardzo przejmowałem się moim niskim wzrostem(176-178cm. zależy gdzie się mierzę), a teraz zacząłem ćwiczyć(narazie ćwiczę w domu) i o wzroście prawie wogóle nie myślę. Teraz jestem szczęśliwy z każdego dodatkowego kilograma:). Niestety wiem, że ok. 70-80% ludzi jest odemnie wyższa, ale jak nabiorę masy to nie będę miać żadnych kompleksów:).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale problem 180 cm to nie jest mało, sam tyle mam i wcale nie narzekam. Zresztą masz 15 lat, z 5 cm możesz jeszcze na bank urosnąć ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 428 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3631
W wieku 15lat można urosnąć zarówno 5cm jak i 15cm wszystko zależy od tego czy miało się skok wzrostowy czy nie i jakich wysokich się ma rodziców.

Ze sportem jak z seksem: wolę uprawiać niż patrzeć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rzut młotem

Następny temat

Klata jezeli....

Wiecej