SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening dla dziewczyny na wzrost wagi

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1102
siema
ostatnio po powrocie do ćwiczen przytyłem 5 kg w 2 tygodnie na dobrej diecie i treningu HST.
moja dziewczyna powiedziała ze tez tak chce wiec powiedziałem jej co i jak z dietą (dziennik vitalmax i te sprawy).
ale nie wiem co z treningiem.
obecnie dziewczyna wazy 50kg a chce do 60 - 60 kilku. wiek 18 lat.
co o tym myslicie? jakis trening byscie polecali?

bez zastrzyków nie ma wyników:D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
no jak dla mnie to przypakowane laski są fuj ;-P i wolę szczuplutkie Dieta podstawa sam wiesz, a co do treningu to nie zapominaj że jest dziewczyną prawdopodobnie bez stażu na siłowni. Poszukaj czegoś dla mnie w Fitnesie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1102
nie no stary nie chodzi o to zeby miała 40 w łapie
poprostu troche chce ona przytyc ogólnie.

bez zastrzyków nie ma wyników:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
dietka i trochę aerobów żeby się tłuszczem nie zalałem, ale i tak sądzę że to dziwny pomysł! każda mówi że chce schudnąć Twoja jest pierwszą o jakiej słyszę że jest odwrotnie! wielki szacun
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62292 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777591
jeśli chcę troszkę wagi złapać to dobry pomysł

czasem kilka kg więcej poprawi sylwetkę

co polecam dieta oczywiście na dodatnim bilansie kalorycznym i trening siłowy

jeśli dopiero zaczyna jakiś trening wprowadzający np obwodowy mile widziany a potem przejście na trening siłowy , nie bać się przysiadów, wyciskań , ciągów

PS zerknij do dzienników treningowych np. do Patki ona też masuje

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 4-dniowy do oceny!!co onim myślicie

Następny temat

patryk

WHEY premium