Witam wszystkich!
Moja waga: 71 kg
Wzrost: 180 cm
Biceps: P. 34, L. 34,5 cm
Klatka: 90 cm
Barki: 109 cm
Ćwiczę także Judo na treningi chodze Wtorek, Czwartek a na siłke Pon. Środa i Piątek. Mój staż na siłowni to 5 miesięcy, lecz przed wakacjami chodziłem rok, na wakacjach zrobiłem sobie przerwe i rozpoczełem trening na siłce od Września. Proszę was o ułożenie mi treninu. Pozdro
Zmieniony przez - pasztetsnk w dniu 2009-01-28 17:25:21
Moja waga: 71 kg
Wzrost: 180 cm
Biceps: P. 34, L. 34,5 cm
Klatka: 90 cm
Barki: 109 cm
Ćwiczę także Judo na treningi chodze Wtorek, Czwartek a na siłke Pon. Środa i Piątek. Mój staż na siłowni to 5 miesięcy, lecz przed wakacjami chodziłem rok, na wakacjach zrobiłem sobie przerwe i rozpoczełem trening na siłce od Września. Proszę was o ułożenie mi treninu. Pozdro
Zmieniony przez - pasztetsnk w dniu 2009-01-28 17:25:21
Krzysztof Piekarz
