SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Stojaki do przysiadów/wyciskania na barki by lisiu

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13290
Witam
wstawiam może się komuś przyda.
Wczoraj wraz z kumplem z którym ćwiczę zrobiliśmy stojaki do przysiadów i nie tylko.
Poniżej wstawiam fotki:

Materiały na stojaki



Czas spawać



Podstawa gotowa



Coś do podstawy trzeba dospawać



Prawie gotowy stojak



Gotowy stojak



I oczywiście regulacja





stojaki zostały wykonane z rur o śr. 4.5 i 5.5
z 4.5 została wykonana podstawa i regulowana rura a z 5.5 rura główna

wymiary:
podstawa 70x50x70
rura główna 120
rura regulowana 100

cały koszt produkcji to 20 zł i około 3,5 h pracy
stojaki wymagają jeszcze pomalowania

w razie pytań pisać
pozdro


Zmieniony przez - lisiu w dniu 2009-01-11 11:45:11

życie to nie bajka, nie posmera cię po jajkach

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1902 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13287
A ty Arrientos chyba za dużo koksujesz , bo widze że cię nieźle nerwy kopią hehhe
Drugi raz jak coś piszesz w moim kierunku to spokojniej nie jestes w burdelu tylko na forum !!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 152586
Po mojemu to trochę za duża różnica między średnicami rur, zapewne to się trochę buja.
Ale sog za prace

Wczoraj wraz z kumplem z którym ćwiczę zrobiliśmy stojaki

Chodzi o tego pana w skórze? Jak z wynikami u niego?

Zmieniony przez - Adrian1310 w dniu 2009-01-11 11:52:58

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13290
nie o tego, ten pan to spawacz zapomniałem dopisać xD
jeśli chodzi o średnicę rur to prawie nie buja ale coś tam zawsze
pozdro

życie to nie bajka, nie posmera cię po jajkach

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1668 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25862
Dobra robota wiem ze to bardzo dużo roboty

,,Rośnie Biceps Rosną Bary
Nie Poznaje Mnie Już Stary".

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 723 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23250
Jak dla mnie to o dwie rurki za mało
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13290
CMIL-14 w którym miejscu twoim zdaniem za mało?
cenne porady mile widziane xD
pozdro

życie to nie bajka, nie posmera cię po jajkach

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33403
wiadomo, ze za 20zl nie bedzie to super stabilne, ale na początek wystarczy

sog i powodzenia w ćwiczeniu na nowych stojakach

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34206
takie same mi wujas spawa sog
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 348 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7521
stojaczki spoko sog za prace :-]

"Mamy moc w sobie więc dla równowagi Nie potrzebne nam sterydy, nie potrzebne dragi"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 531 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12203
Tak jak wyżej troche za duza różnica pomiędzy srednica rur, ja bym jeszcze dospawał po dwa kawałki pod skosem pomiędzy podstawa a stojakiem głównym.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1515 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 58084
panowie nie zawsze możną mieć idealne rury żeby wpasować w środek
np. profile występują 4x4 i 5x5 jeśli chcieli byśmy zrobić z nich stojaki.
da rade pewnie skołować np4.5x4.5 ale jest to dość ciężko do zdobycia
wszystko zależy także od grubości ścianki czym grubsza tym lepsza będzie, nie będzie wówczas dużych luzów

co do stojaków spoko spoko zawsze wole zrobić swoje niż kupować, mam poczucie ze sam swymi rękoma to zrobiłem i dlatego prawie wszystko mam robione samodzielnie, niedługo także będę robił stojaki to może tez dam taka "recenzje"

co do poprawki lub coś w tym stylu tak jak faster dospawał bym jeszcze boczne kawałki

pzdr.

Członek <<< SHOTTAS Team >>>


Są Rozstępy, Są Postępy:)....

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sztanga łama a prosta?

Następny temat

Modlitewniki... Opinię ? który wybrać ?

electro
Polecane artykuły